Translate

EN PL

localEventsHeader
Nov 5, 2017

Plac Budowy

Construction Site

Już w poniedziałek rozpoczynamy nowy Blok Edukacyjny. Przez najbliższe 4 tygodnie sala gimnastyczna będzie placem budowy, na którym Przedszkolaki (3-5 lat) będą „ruszać głową, zanim ruszą sobą”, maluszki na zajęciach dla Dzieci z Rodzicami (4-36 miesiąca) będą doświadczać zmian wysokości i kierunków, a Uczniowie (6-12 lat) będą doskonalić różnicowanie tempa w zależności od wymagań konkretnego ćwiczenia … to doskonała kontynuacja Potwornie Zabawnych Zajęć Halloweenowych.


Nov 2, 2017

Nowy Gym Director w The Little Gym Krakow

Ania

Mamy ogromną przyjemność przedstawić Wam Anię, która już od przyszłego tygdnia dołącza do The Little Gym Krakow, jako Gym Director.

 

Ania ma wieloletnie doświadczenie jako nauczyciel wychowania fizycznego, manager zarządzający wieloosobowymi zespołami w prywatnych organizacjach, a całkiem niedawno była dyrektorem przedszkola Dookoła Świata, 

​gdzie​

 stworzyła wyjątkowo ciepłe i troskliwe miejsce dla dzieci w międzynarodowym środowisku. Mieliśmy przyjemność obserwować na co dzień profesjonalizm Ani oraz jej relacje z małymi dziećmi i ich rodzicami w czasie, kiedy nasze dzieci chodziły do przedszkola Ani. Stąd wiemy, jak ważne są dla niej wysokie standardy troski i rozwoju dzieci i wiemy, że będzie je stosowała również w The Little Gym Krakow. 

 

Ania już od jakiegoś czasu przygotowuje się do swojej nowej roli zdobywając wiedzę i spędzając tutaj czas, jako rodzic podczas zajęć. Początkowo będzie odpowiedzialna za zarządzanie zespołem instruktorów, funkcjonowanie TLGKrakow oraz prowadzenie zajęć i wniesie ze sobą swoją naturalną radość i nieograniczoną pozytywną energię.

 

Aniu, witamy w The Little Gym Krakow!

Oliwia i Graham


Oct 31, 2017

Pierwsze Halloween w The Little Gym!

First Halloween

Drodzy Rodzice,

Ze względu na środowe święto, postanowiliśmy stworzyć dodatkowe zajęcia specjalnie dla Pchełek (4-9 miesiąca życia), żeby nie ominęła ich zabawa Halloween’owa w The Little Gym. Na te dodatkowe, wyjątkowe Wesołe Halloween zapraszamy w czwartek 2 listopada o godzinie 14.00 wszystkie Pchełki – niezależnie od tego, czy już chodzą na nasze stałe Pchełkowe zajęcia, czy są młodszym rodzeństwem dzieci w naszym programie.

 

O magiczne Halloween i specjalną zabawę w tym tygodniu będą dbać Dobre Duszki i przyjazne zwierzątka. Jeżeli masz maluszka w wieku od 4 do 9 miesiąca życia, dołącz do naszej Halloween’owej zabawy kostiumowej.

Prosimy o potwierdzenie obecności na Wesołym Halloween. Nie możemy się doczekać na te specjalne zajęcia dla uroczych Pchełek i ich Rodziców!

Do zobaczenia!


Oct 26, 2017

POTWORNIE ZABAWNE ZAJĘCIA!

TheLittleGym_Halloween_2017_Facebook_image_800x800_no-text

Od poniedziałku 30.10 do niedzieli 5.11 The Little Gym Krakow będzie ociekać … jeszcze większą radością, a nasz stały program, zastąpią POTWORNIE ZABAWNE ZAJĘCIA! O magiczne Halloween i specjaln​ą dostosowan​ą​ do wieku  zabawę, będą w tym tygodniu dbać Dobre Duszki, Czarownice i inne istoty. Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci i rodziców do udziału w tych wyjątkowych zajęciach. Jeżeli macie ochotę dołączyć do nas i również całkowicie lub częściowo przeistoczyć się w mniej lub bardziej mroczne, halloween’owe postaci, będzie nam strasznie miło J 

 

Potwornie Zabawne Zajęcia będą się odbywać zgodnie ze stałym planem. Ze względu na święto 1 listopada, w środę TLGK będzie nieczynne, dlatego dzieci, których zajęcia przypadają w środy, zachęcamy do przełożenia wizyty na inny dzień tego tygodnia. W tym tygodniu nie będzie Sesji Treningowych.

 

Do zobaczenia!!!!


Oct 26, 2017

The Little Gym Krakow obchodzi dzisiaj 5 urodziny!!!!

5 year birthday

Dziękujemy The Little Gym Europe, naszym rodzinom, przyjaciołom i zespołowi instruktorów (byłym i obecnym) za pomoc w tworzeniu wyjątkowego miejsca dla dzieci. Przed nami kolejne lata pełne pasji i Zabawy na Serio!

Oliwia i Graham


Oct 20, 2017

Muzyka w The Little Gym

BoyHoldingShakers

Czy wiecie, że przez ponad 40 lat The Little Gym International pisze i nagrywa

muzykę do wszystkich naszych programów?! Każda grupa wiekowa w każdym

tygodniu sezonu ma przypisaną unikalną listę utworów z instrukcjami skupiającą się

na fizycznym, poznawczym, społecznym i emocjonalnym rozwoju dzieci oraz z

muzyką w tle ilustrującą zajęcia, sprawiającą, że są pełne zabawy i jeszcze bardziej

stymulujące.

Muzyka z instrukcjami nagrana jest w języku angielskim, dlatego dzieci dodatkowo

mają kontakt z tym językiem podczas zajęć, co jest dodatkową korzyścią w krajach,

w których angielski nie jest językiem ojczystym.

Muzyka The Little Gym pomaga w wielowymiarowym rozwoju dzieci podczas zajęć,

ponieważ stymuluje wyobraźnię, ruch i zdolności poznawcze każdego z nich.


Oct 9, 2017

Zmiana w Sesji Treningowej (5-12 lat)

SS_Facebook_PrimarySchool_GS-Backhandspring__Boy_LOGO_800x800_EN

Środowa Sesja Treningowa dla dzieci od 5 do 12 roku życia cieszy się tak dużą frekwencją, że ze względu na korzyści dla dzieci, dzielimy ją na dwie sesje według wieku. Od najbliższego tygodnia Sesja Treningowa w środy będzie wyłącznie dla dzieci w wieku 5, 6 i 7 lat. Na nową Sesję Treningową dla dzieci od 8 do 12 roku życia zapraszamy we wtorki o godzinie 16.00.

Tak, jak do tej pory miejsca w Sesjach Treningowych możecie rezerwować najwcześniej dzień wcześniej mailowo lub wysyłając smsa. Listę obecności tworzymy w kolejności zgłoszeń. Nie czekajcie na potwierdzenie, skontaktujemy się z Wami wyłącznie na wypadek, gdyby nie było już miejsc.


Oct 9, 2017

Zespół The Little Gym Rośnie!

New Instructors

The Little Gym Krakow stale rośnie i zwiększa ilość zajęć dla dzieci od 4 miesiąca do 12 roku życia. Dlatego z wielką radością przedstawiamy Wam dwie nowe instruktorki – Cecylię i Dorotę.

Cecylia jest już członkiem weekendowego zespołu, prowadzi i asystuje w Zajęciach dla Przedszkolaków i Przyjęciach Urodzinowych. Dorota jest w trakcie szkolenia z programów Zajęć dla Przedszkolaków oraz dla Uczniów.

Zgodnie z międzynarodowymi standardami The Little Gym maksymalna ilość dzieci przypadająca na jednego instruktora w przedszkolakach, to 6:1, w uczniach – 7:1, a w sesjach treningowych 10:1, dlatego potrzebna jest tak duża ilość instruktorów.

W imieniu swoim i Waszym, witamy serdecznie Cecylię i Dorotę.


Sep 25, 2017

BEZPIECZEŃSTWO I ZACHOWANIE DZIECI W LOBBY

PhotoGrid_1506340324377

Drodzy Rodzice,

Jednym z naszych głównych celów jest to, żeby każda Wasza wizyta w The Little Gym była bardzo przyjemna, pełna radości i zabawy, a także bezpieczna. Żeby to osiągnąć musimy polegać na rodzicach i Waszej opiece W LOBBY nad dziećmi spędzającymi tu czas przed lub po zajęciach lub czekającymi na rodzeństwo. Wiemy jakim wyzwaniem jest pozytywne zaangażowanie dzieci, dlatego podpowiadamy, jak to zrobić:

 • Zachęćcie dzieci do zabawy przy tablicy magnetycznej, żeby rozwijać ich kreatywność oraz umiejętność liczenia i pisania. Po dodatkowe kształty, cyferki i literki zapraszamy do recepcji.

 • Przynieście ze sobą kolorowanki, zadanie domowe, klocki i bawcie się razem.

 • Przynieście ze sobą ulubioną książkę dziecka i czytajcie razem lub przygotujcie audiobook na swoim telefonie.

 • Wykorzystajcie czas na wspólną przekąskę.

 • Grajcie w gry - bawcie się cyframi, literami, ćwiczcie pamięć 

 • dziecka, grajcie w kółko-krzyżyk, statki itd.

Prosimy, nie przynoście zabawek strzelających, mogących spowodować zagrożenie dla pozostałych dzieci i dorosłych w lobby oraz zabawek hałaśliwych, które mogą przeszkadzać innym dzieciom, dorosłym i zespołowi TLG.

Prosimy również, nie pozwalajcie dzieciom na samodzielne korzystanie z eksprersu do kawy i nadzorujcie dzieci podczas używania dystrybutora wody. Samodzielne używanie ich przez dzieci zagraża bezpieczeństwu ich i innych w pobliżu i powoduje ogromny bałagan.

 

Dziękujemy za pomoc!


Sep 14, 2017

Ogromne korzyści dla aktywnych dzieci

SS_Facebook_PC_Boy_10M-3Y_LOGO_800x800_EN

Dzieci są w nieustannym ruchu! Aktywność fizyczna to nie tylko sposób na zużycie ich niespożytych pokładów energii. Wielokrotne badania dotyczące rozwoju dziecięcego na przestrzeni lat wykazały, że aktywność fizyczna pomaga zwiększyć dziecięcą pewność siebie i poczucie własnej wartości, zmniejszyć objawy niepokoju i depresji, pomaga im lepiej funkcjonować w środowisku szkolnym i w życiu ogólnie. Zdrowe dzieci korzystają emocjonalnie, fizycznie i poznawczo, kiedy są aktywne i dobrze się bawią.

Kluczem do sukcesu zaangażowania dzieci do aktywności, to zabawa! Dorośli pewnie też byliby bardziej aktywni, gdyby skorzystali z tej rady! Z dziecięcego punktu widzenia, jazda na rowerze, pływanie, czy aktywnie spędzony czas w The Little Gym, to nie „konieczne” ćwiczenia. Dla nich aktywność, to okazja do zabawy i spędzenia miłego czasu z przyjaciółmi. Poniżej podajemy sposoby na wprowadzenie ćwiczeń pobudzających krążenie, wzmacniających mięśnie i rozciągających, w schemat tygodnia całej rodziny.

1.    Ćwiczenia pobudzające krążenie – kardio

Jazda na rowerze, pływanie, gra w piłkę nożną, czy koszykówkę są świetne na wzmocnienie mięśnia sercowego i ćwiczenie wytrzymałości. Organizacje zajmujące się zapobieganiem chorób zalecają dla dzieci 60 minut zróżnicowanych lub dynamicznych ćwiczeń aerobowych 3 razy w tygodniu. Możecie spróbować rodzinnej gry w piłkę, jazdy na rowerze w sobotni poranek, czy niedzielnej wizyty na basenie. Jeżeli znalezienie czasu sprawia Wam trudności, spróbujcie wyścigów do fontanny podczas spaceru, albo skakania w gumę na ogródku.

2.    Ćwiczenia wzmacniające

Zabawa w małpim gaju albo nauka stania na rękach w The Little Gym nie tylko wzmacnia mięśnie i gęstość kości, dodatkowo pomaga zapobiec ewentualnym przyszłym kontuzjom związanym, lub nie, ze sportem. Jeżeli zaplanowanie ćwiczeń sprawia Wam kłopot, zaangażujcie dzieci do wspólnego robienia pompek albo „brzuszków”.

3.    Ćwiczenia rozciągające

Rozciąganie jest równie istotne, jak pozostałe formy aktywności. Regularne rozciąganie pomaga zwiększyć elastyczność, pomaga dzieciom w doskonaleniu szpagatów i gwiazd, a także pomaga zredukować ryzyko urazu. Bawcie się rozciągając się z dziećmi udając ich ulubione zwierzę – możecie na przykład przeciągać się, jak gepard po całym dniu biegania po dżungli!

Znalezienie aktywności i zabaw ruchowych dla dzieci jest proste! To również fantastyczna okazja do tego, żeby rodzinny czas był jeszcze bardziej wyjątkowy! Zdrowe dzieci, to szczęśliwe dzieci. Jeżeli szukacie dla swoich dzieci, w wieku od 4 miesiąca do 12 roku życia, aktywności pełnych zabawy, sprawdźcie The Little Gym! Żeby znaleźć najbliższy The Little Gym kliknijcie TUTAJ.


Sep 10, 2017

Nowy Sezon Zabawy na Serio w The Little Gym Krakow!

Wyprobuj Nas

Już wrzesień. Rozpoczął się nowy Sezon zajęć w The Little Gym Krakow, a wraz z nim nowy - rozszerzony plan zajęć i większa ilość dostępnych miejsc w grupach. Skontaktujcie się z nami klikając w ten LINK, żeby dowiedzieć się więcej o naszych programach ogólnorozwojowych pełnych Zabawy na Serio dla niemowląt i dzieci od 4 miesiąca do 12 roku życia. Do zobaczenia wkrótce w The Little Gym Krakow.

Cudownie jest znowu regularnie spotykać się ze wszystkimi "naszymi" rodzinami! Dziękujemy wszystkim, którzy pozwalają nam wspomagać rozwój ich dzieci i rozumieją istotę naszych programów. AKTYWNE DZIECKO, TO DZIECKO, KTÓRE SIĘ UCZY!


Aug 31, 2017

The Little Gym Krakow - ZABAWA NA SERIO!

Rusza Nowy Sezon zajęć w The Little Gym Krakow. Zajęcia po polsku i po angielsku.

Aug 29, 2017

Sesja Treningowa w The Little Gym 2017/18

Start_Strong_2016-2017_Facebook_Cover_Find_Your_Footing_polish

W tym Sezonie dzieci we wszystkich grupach wiekowych mają możliwość skorzystania z dodatkowej okazji do utrwalenia Sztuki Ruchu podczas Sesji Treningowych. W każdy wtorek i czwartek, pomiędzy 16.00 a 16.30, zapraszamy Pantery i Super Pantery (18 – 36 miesiąca życia) oraz ich rodziców. W każdą środę, pomiędzy 16.00 a 16.45 zapraszamy Świetnych Kumpli oraz uczniów (5 – 12 roku życia), a w każdy piątek, pomiędzy 16.00 a 16.45 – Zabawne Żabki i Wesołe Robaczki (3 i 4-latki). To doskonała okazja, żeby wraz z instruktorami powtórzyć umiejętności z poprzedniego tygodnia, Sesje Treningowe rozpoczynają się już w tym tygodniu.

Prosimy o kontakt najwcześniej dzień przed lub w dniu Sesji Treningowej, żeby zarezerwować miejsce w odpowiedniej grupie. Miejsca rezerwujemy w kolejności zgłoszeń. Sesje Treningowe są darmowe, dostępne wyłącznie dla Członków TLGK.

Z niecierpliwością czekamy na te spotkania z dziećmi, dodatkowo stymulujące ich rozwój.


Aug 19, 2017

Gotowi na Nowy Sezon?!

SS_Facebook_PreK_GirlJumping_4M-3Y_Yeah!_800x800_EN

Huuurrraaaa! Startuje Nowy Sezon w The Little Gym Krakow!

Nie możemy się doczekać na przedstawienie Wam wszystkich udoskonaleń programowych wprowadzonych przez The Little Gym od Nowego Sezonu, zmian w naszym budynku, które wydarzyły się w ciągu wakacji, a najbardziej nie możemy się doczekać cotygodniowych spotkań z Wami.

TUTAJ możecie zarezerwować swoje zajęcia.


Jul 5, 2017

The Little Gym zmienia się przed Sezonem Letnim

20170705_071713
Prace remontowe w The Little Gym postępują z dnia na dzień tak, żeby wszystko było gotowe na ponowne otwarcie. W poniedziałek 10 lipca rozpoczynamy Zajęcia Wakacyjne dla dzieci od 3 do 10 roku życia oraz Zajęcie dla Dzieci z Rodzicami dla dzieci do 3 roku życia. Żeby sprawdzić letni plan zajęć kliknij TUTAJ.

Codziennie przyjmujemy zgłoszenia rezerwacji miejsc w grupach. Jeżeli chcecie zrobić rezerwację, piszcie do nas na adres: krakow@thelittlegym.eu albo użyjcie FORMULARZA KONTAKTOWEGO na naszej stronie www. Darmowe zajęcia z Zapisów Priorytetowych również wymagają wcześniejszej rezerwacji.

Temat Zajęć Wakacyjnych w najbliższym tygodniu to Ciosy Karate w Rytmie Hip Hop. Podczas codziennie nowych przygód, dzieci będą zdobywać umiejętności hip hop i karate oraz łączyć gimnastykę, zabawę i warsztaty artystyczne.

Nie możemy się doczekać, żeby Was zobaczyć i pokazać Wam, co się pozmieniało podczas przerwy w zajęciach.


Jun 3, 2017

LATO TUŻ TUŻ

Camps_Summer_Facebook_image_cape_boy_polish

Zajęcia Wakacyjne zbliżają się wielkimi ... fikołkami! Za kilka tygodni w szkołach zadzwoni ostatni dzwonek w tym roku szkolnym i rozpoczną się wakacje. The Little Gym Krakow rozpoczyna rezerwacje Zajęć dla Dzieci z Rodzicami i Zajęć Wakacyjnych tak, żeby dzieci mogły kontynuować Zabawę na Serio w Sezonie Letnim!

 

Poniżej linki do szczegółowych informacji dotyczących Sezonu Letniego. Jeżeli macie pytania, albo potrzebujecie dodatkowych informacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego: 12 264 94 01 oraz 501 879 724 lub mailowego: krakow@thelittlegym.eu

NA WSZYSTKIE ZAJĘCIA LUB PAKIETY ZAJĘĆ WYKUPIONE W CZERWCU  - 10% ZNIŻKI!

Plan zajęć w Sezonie Letnim możecie pobrać TUTAJ, cennik Zajęć Wakacyjnych TUTAJ, a cennik letnich Zajęć dla Dzieci z Rodzicami TUTAJ.

SUPER POSZUKIWACZE – ZAJĘCIA WAKACYJNE (3-10 LAT)

Podczas 4-godzinnych zajęć, zabieramy dzieci w niesamowitą podróż w wyobraźni, pełną przygód, zabawy, łącząc aktywności na sali gimnastycznej oraz warsztaty artystyczne związane z tematem zajęć w danym dniu. Dzieci wybiorą się na Statek Pirata Zielonobrodego, będą ćwiczyć ciosy karate w rytmie hip hop, zgłębiać tajemnice Klubu Schludnego Ninja i wiele innych. Dzieci będą dzielone na podgrupy wiekowe, a w przerwach, będziemy mieć dla nich przekąski DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ dlaczego Zajęcia Wakacyjne są tak fantastyczne.

ZAJĘCIA DLA DZIECI Z RODZICAMI (4-36 MIESIĄCA ŻYCIA)

Rodziców, którzy nie planują wyjazdów w letnich miesiącah i tych, którzy planują kontynuację zajęć w TLG latem, serdecznie zapraszamy na letni program Zajęć dla Dzieci z Rodzicami. Tematy zajęć inne, niż w Sezonie szkolnym oraz letni plan zajęć dostosowany do możliwości potrzeb rodziców pracujących i niepracujących.


Jun 1, 2017

Dlaczego dzieci potrzebują Zajęć Wakacyjnych

Camps_Summer_Fun_images_Facebook_pirates_polish

Rodzice chcą dla swoich dzieci możliwie najlepszych doświadczeń. Chcą, żeby były szczęśliwe, zdrowe i mogły przeżywać sukcesy. Mogą wybierać spomiędzy wielu propozycji zajęć dla dzieci, Zajęcia Wakacyjne w The Little Gym są jedną z nich. Nasze Zajęcia Wakacyjne dają dzieciom możliwość zabawy w przyjaznym i troskliwym środowisku, obserwacji i nauki pozytywnych modeli zachowań, współpracy w grupie, rozwoju kreatywności, niezależności i wielu innych umiejętności. Poniżej 5 najważniejszych korzyści z uczestnictwa w Zajęciach Wakacyjnych TLG to:

 

1. Brak dostępu do technologii: badania wykazują, że dzieci spędzają przeciętnie około 7,5 godziny dziennie zajęte grami komputerowymi, tabletami itp. Zajęcia Wakacyjne zapewniają kilka godzin dziennie bez dostępu do tego typu urządzeń. W tym czasie dzieci odkrywają na nowo swoją naturalną kreatywność i korzyści z interakcji z kolegami.

 

2. Rozwój niezależności: Zajęcia Wakacyjne są niezastąpioną okazją do budowania i rozwoju niezależności w ciągu kilku godzin w ciągu dnia, albo całego tygodnia. Brak obecności rodziców w tym czasie pozwala dzieciom nauczyć się, że mogą polegać na swoich umiejętnościach i pomocy innych. Wszystko to w bezpiecznym środowisku.

3. Zaangażowanie w aktywność fizyczną: dzieci spędzają dużo czasu siedząc przy biurkach, na kanapach, czy przy stole; Zajęcia Wakacyjne to niekończące się możliwości do bycia aktywnym, świetnej zabawy, rozwoju wyobraźni i przeżywania niesamowitych przygód razem z kolegami.

4. Nauka współpracy: Zajęcia Wakacyjne dają dzieciom możliwość doświadczenia mocy współpracy i dążenia do wspólnego celu; dzieci komunikują się ze sobą i uczą również od siebie wzajemnie.

 

5. Rozwój pewności siebie: zupełny brak rywalizacji we wszystkich aktywnościach i zadaniach daje dzieciom możliwość zdobywania nowych umiejętności i doświadczania sukcesów. Dzięki temu budują pewność siebie i poczucie własnej wartości.

 

Zajęcia Wakacyjne to doskonały sposób na zdobycie i utrwalenie wielu istotnych umiejętności życiowych, niezawodny sposób na dziecięcą radość, zdrowie i sukcesy w późniejszych etapach rozwoju. Więcej informacji na temat Zajęć Wakacyjnych w The Little Gym TUTAJ


Jun 1, 2017

Połączcie się z The Little Gym

Staying Connected

Drodzy Rodzice,

Już teraz możecie korzystać z naszego NOWEGO, SZYBSZEGO internetu bezprzewodowego podczas wizyt w TLG. Może przy okazji polubicie nasz profil na Facebook'u? :) Udanego surfowania!


May 17, 2017

ZAPISY PIORYTETOWE NA SEZON 2017/18

PE ZP
Zapisy Priorytetowe na Sezon 2017/18

21 sierpień 2017 – 1 lipiec 2018 (44 tygodnie)

Sezon 2016/17 w The Little Gym Krakow był dla nas fantastyczny; mieliśmy możliwość uczestniczyć i obserwować rozwój, postępy i wzrost pewności ponad 500 dzieci! To dla nas przywilej być częścią ich dziecięcej podróży. Chcielibyśmy mieć taką możliwość również w kolejnym Sezonie, dlatego przygotowaliśmy dla Was ofertę Zapisów Priorytetowych.


Zapisy Priorytetowe na Sezon 2017/18 rozpoczniemy już w poniedziałek 22 maja. Od tego dnia do 11 czerwca 2017 Członkowie The Little Gym Krakow będą mieć, jedyną taką w Sezonie, możliwość zarezerwowania miejsc w najbardziej odpowiednich grupach, w najniższych możliwych cenach.


Popularność miejsc w grupach jest tak duża, że do 11 czerwca wyłącznie aktualni Członkowie będą mogli skorzystać z oferty Zapisów Priorytetowych. Pomiędzy 12, a 18 czerwca ofertę Zapisów Priorytetowych przedstawimy również naszym byłym Członkom, żeby mieli możliwość rezerwacji ewentualnych pozostałych miejsc, zanim otworzymy zapisy dla nowych osób. Żeby zarezerwować wybrane miejsce, wystarczy Opłata Rezerwacyjna w wysokości 100 zł. od dziecka. Kolejne płatności rozpoczną się dopiero od września 2017.


Finalizujemy plan zajęć na przyszły Sezon, który razem ze szczegółową ofertą cenową oraz nowościami programowymi przedstawimy Wam do końca tygodnia.


Już teraz podajemy do Waszej wiadomości opcje płatności i związane z nimi zniżki.

Oliwia i Graham
The Little Gym Krakow

Pojedyncza Płatność - 25% zniżki od ceny Sezonu

2 Płatności - 20% zniżki od ceny Sezonu

10 Rat - 15% zniżki od ceny Sezonu

oraz 20% i 40% zniżki dla drugiego i każdego kolejnego dziecka

Opłata Rezerwacyjna: 100 zł za każde dzieckoMay 13, 2017

TYDZIEŃ ŚWIĘTOWANIA OSIĄGNIĘĆ

Show-week_Facebook_Image_Pink_2016-2017

W tym roku świętujemy osiągnięcia dzieci pomiędzy 5 a 11 czerwca - zapiszcie sobie te daty.

Dzieci już rozpoczęły przygotowania do tych wyjątkowych, pełnych zabawy i uroczystej atmosfery, zajęć podczas Tygodnia Świętowania Osiągnięć. Każde z nich otrzyma specjalny medal The Little Gym oraz dyplom w nagrodę za ciężką pracę na zajęciach w tym Sezonie i będzie miało możliwość zaprezentowania swoich postępów rodzicom i dziadkom.

Postarajcie się o możliwie jak największą regularność uczestnicząc w zajęciach, na które zapisane są dzieci po to, żeby miały możliwość przećwiczenia układów ze swoimi kolegami i z instruktorami prowadzącymi ich grupy.


May 13, 2017

NOWE NAGRODY W THE LITTLE GYM

20170410_153348

Nowe nagrody za zapełnione karty z naklejkami już są! Kiedy tylko Wasza karta zostanie zapełniona, dajcie nam znać. Przygotujemy dla dzieci nagrodę i wspólnie będziemy mogli obserwować dziecięcą radość i dumę z tak wielkiego osignięcia!


May 11, 2017

Ostatnia szansa, żeby zapisać się na zajęcia w The Little Gym w tym Sezonie!

Last Minute GS

Ostatnia szansa, żeby zapisać się na zajęcia w The Little Gym w tym Sezonie!

Zapisy Priorytetowe na Sezon 2017/18 z gwarancją miejsc w grupach i najniższymi możliwymi cenami, wyłącznie dla Członków The Little Gym rozpoczyna się w poniedziałek 22 maja. Skorzystajcie z tej okazji i już dziś dołączcie do programu! Last minute!


May 10, 2017

Zespół The Little Gym świętuje!

500 4

Zespół The Little Gym świętuje 500 dzieci zapisanych na zajęcia w tym Sezonie!


Mar 27, 2017

POZNAJCIE KASIĘ

Kasia

Z radością przedstawiamy Wam naszą nową instruktorkę Kasię, która jest w trakcie szkolenia z programu dla Przedszkolaków i Uczniów. Kasia jest zachwycona The Little Gym i już nie może się doczekać, żeby Was wszystkich poznać w najbliższych tygodniach.


Feb 10, 2017

Wspomaganie holistycznego rozwoju dzieci w The Little Gym Krakow

Whole Child
Każde zajęcia w The Little Gym to zupełnie nowe, unikalne ustawienie sprzętu na sali gimnastycznej i program stworzony przez ekspertów rozwoju dziecięcego, po to, żeby tydzień po tygodniu zdobywać nowe, odpowiednio dostosowane do wieku doświadczenia i umiejętności.

W The Little Gym wspomagamy rozwój dzieci pomiędzy 4 miesiącem, a 12 rokiem życia, żeby dać im możliwie najlepszy start w życiu. Robimy to, między innymi, dzięki:

 • Integracji sensorycznej
 • Rozwojowi małej i dużej motoryki
 • Rozwojowi umiejętności słuchania i wykonywania poleceń
 • Nauce sekwencjonowania
 • Budowaniu poczucia pewności w grupie
 • Nauce niezależności, pewności siebie i odpowiedzialności za siebie i innych
 • Rozwojowi umiejętności komunikacji, budowania relacji i przyjaźni
 • Muzyce i rozwijaniu poczucia rytmu
 • Rozwojowi umiejętności językowych
 • Nauce rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji
 • Nauce wiedzy ogólnej
 • Współpracy w zespole
 • Radości z bycia aktywnym i zdrowym
 • Nauce świadomości, jaki wysiłek trzeba włożyć w dążenie do sukcesu - budowanie wewnętrznej motywacji
 • Nauce zdolności gimnastycznych oraz rozwojowi skupienia, kontroli, determinacji, elastyczności, siły, równowagi i koordynacji.

Jan 24, 2017

Dlaczego Przyjęcia Urodzinowe w The Little Gym są .... DOSKONAŁE?!

Urodziny
 • Całe TLG na wyłączność Waszych gości - lobby i specjalnie przystosowana sala gimnastyczna oraz darmowy parking

 • Jasna i kolorowa przestrzeń z nakryciami dla każdego z dzieci, udekorowana tematycznie

 • Co najmniej dwóch profesjonalnych instruktorów prowadzących przyjęcie oraz pomagających w przygotowaniu i sprzątających po przyjęciu

 • Soki i sałatka owocowa dla dzieci oraz darmowa kawa, herbata i woda dla rodziców i gości, którzy mogą jednocześnie oglądać zabawę z wygodnego, przestronnego lobby

 • PLUS specjalne zaproszenia The Little Gym

 • PLUS prezent od The Little Gym dla Twojego dziecka

 • PLUS tematy przygód do wyboru (Dora/Diego, Piraci TLG, Księżniczki TLG, Superbohaterowie TLG oraz Szalone Przyjęcie TLG)

Świętuj dziecięce urodziny w najlepszym stylu w The Little Gym Krakow! – Nasze przyjęcia zostały uznane za najlepsze w plebiscycie Parents Magazine.


ZAREZERWUJ!

Jan 19, 2017

W The Little Gym Krakow budujemy dziecięcą wytrwałość

P1030535

Naturalną rolą rodziców jest troska o rozwój uzdolnień dziecka. Nie ma chyba rodzica, który nie uważałby swojego dziecka za utalentowane. Posiadanie wyjątkowego dziecka to nie tylko powód do dumy, to również podstawa przekonania, że w przyszłości nasza córka lub syn ma szansę na sukces, osiągnięcie czegoś znaczącego.

 

Jednak coraz więcej badań wykazuje brak korelacji pomiędzy talentem, a sukcesem w dorosłym życiu.

W niedawno opublikowanej książce „Grit: The Power of Passion and Perseverance” znana amerykańska psycholog Angela Duckworth wskazuje cechę osobowości, która o wiele silniej determinuje przyszły sukces dziecka. Jest nią wytrwałość/determinacja, czyli połączenie pasji, odporności, elastyczności i koncentracji, które umożliwia zachowanie dyscypliny i optymizmu w dążeniu do celów.

Dlaczego The Little Gym Krakow tak dobrze rozwija wytrwałość?

Zanim ten zwrot zyskał popularność, od wielu lat był częścią filozofii The Little Gym. Nasz program zajęć ogólnorozwojowych opartych na gimnastyce jest tak zaprojektowany, żeby budować dziecięcą pewność siebie i odporność psychiczną. Uczy je również, że niepowodzenia są w porządku, jeżeli tylko mamy wytrwałość, żeby próbować ponownie. Nasi instruktorzy z pasją i oddaniem pomagają dzieciom, motywując je i ucząc je determinacji. The Little Gym Krakow nie tylko poprawia kondycję dzieci – wyposaża je w narzędzia do osiągania sukcesów, kiedy już będą nastolatkami i dorosłymi.

Odwiedźcie The Little Gym Krakow, żeby się przekonać, jak budujemy dziecięcą wytrwałość.


Jan 6, 2017

Ruszaj z Nami!

3D

W Nowym Roku czas na poznanie korzyści, które daje nasza Sztuka Ruchu, wiedzy, którą daje nasza Sztuka Myślenia i wartościowych lekcji z naszej Sztuki Życia!

The Little Gym to jedyny program dla dzieci, łączący ruch i naukę w niesamowitą zabawę, a to wszystko w opiekuńczym środowisku pozbawionym rywalizacji. Do tej pory w Sezonie 2016/17 zapisało się ponad 400 dzieci, ale mamy jeszcze kilka wolnych miejsc.

Już TERAZ zarezerwuj DARMOWE zajęcia próbne!

FacebookGaleria wydarzeń

 

Halloween Week!