Translate

EN PL

blogHeader
Pomysły i porady od

Actualności

The Little Gym zmienia się przed Sezonem Letnim

20170705_071713
Prace remontowe w The Little Gym postępują z dnia na dzień tak, żeby wszystko było gotowe na ponowne otwarcie. W poniedziałek 10 lipca rozpoczynamy Zajęcia Wakacyjne dla dzieci od 3 do 10 roku życia oraz Zajęcie dla Dzieci z Rodzicami dla dzieci do 3 roku życia. Żeby sprawdzić letni plan zajęć kliknij TUTAJ.

Codziennie przyjmujemy zgłoszenia rezerwacji miejsc w grupach. Jeżeli chcecie zrobić rezerwację, piszcie do nas na adres: krakow@thelittlegym.eu albo użyjcie FORMULARZA KONTAKTOWEGO na naszej stronie www. Darmowe zajęcia z Zapisów Priorytetowych również wymagają wcześniejszej rezerwacji.

Temat Zajęć Wakacyjnych w najbliższym tygodniu to Ciosy Karate w Rytmie Hip Hop. Podczas codziennie nowych przygód, dzieci będą zdobywać umiejętności hip hop i karate oraz łączyć gimnastykę, zabawę i warsztaty artystyczne.

Nie możemy się doczekać, żeby Was zobaczyć i pokazać Wam, co się pozmieniało podczas przerwy w zajęciach.


LATO TUŻ TUŻ

Camps_Summer_Facebook_image_cape_boy_polish

Zajęcia Wakacyjne zbliżają się wielkimi ... fikołkami! Za kilka tygodni w szkołach zadzwoni ostatni dzwonek w tym roku szkolnym i rozpoczną się wakacje. The Little Gym Krakow rozpoczyna rezerwacje Zajęć dla Dzieci z Rodzicami i Zajęć Wakacyjnych tak, żeby dzieci mogły kontynuować Zabawę na Serio w Sezonie Letnim!

 

Poniżej linki do szczegółowych informacji dotyczących Sezonu Letniego. Jeżeli macie pytania, albo potrzebujecie dodatkowych informacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego: 12 264 94 01 oraz 501 879 724 lub mailowego: krakow@thelittlegym.eu

NA WSZYSTKIE ZAJĘCIA LUB PAKIETY ZAJĘĆ WYKUPIONE W CZERWCU  - 10% ZNIŻKI!

Plan zajęć w Sezonie Letnim możecie pobrać TUTAJ, cennik Zajęć Wakacyjnych TUTAJ, a cennik letnich Zajęć dla Dzieci z Rodzicami TUTAJ.

SUPER POSZUKIWACZE – ZAJĘCIA WAKACYJNE (3-10 LAT)

Podczas 4-godzinnych zajęć, zabieramy dzieci w niesamowitą podróż w wyobraźni, pełną przygód, zabawy, łącząc aktywności na sali gimnastycznej oraz warsztaty artystyczne związane z tematem zajęć w danym dniu. Dzieci wybiorą się na Statek Pirata Zielonobrodego, będą ćwiczyć ciosy karate w rytmie hip hop, zgłębiać tajemnice Klubu Schludnego Ninja i wiele innych. Dzieci będą dzielone na podgrupy wiekowe, a w przerwach, będziemy mieć dla nich przekąski DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ dlaczego Zajęcia Wakacyjne są tak fantastyczne.

ZAJĘCIA DLA DZIECI Z RODZICAMI (4-36 MIESIĄCA ŻYCIA)

Rodziców, którzy nie planują wyjazdów w letnich miesiącah i tych, którzy planują kontynuację zajęć w TLG latem, serdecznie zapraszamy na letni program Zajęć dla Dzieci z Rodzicami. Tematy zajęć inne, niż w Sezonie szkolnym oraz letni plan zajęć dostosowany do możliwości potrzeb rodziców pracujących i niepracujących.


Dlaczego dzieci potrzebują Zajęć Wakacyjnych

Camps_Summer_Fun_images_Facebook_pirates_polish

Rodzice chcą dla swoich dzieci możliwie najlepszych doświadczeń. Chcą, żeby były szczęśliwe, zdrowe i mogły przeżywać sukcesy. Mogą wybierać spomiędzy wielu propozycji zajęć dla dzieci, Zajęcia Wakacyjne w The Little Gym są jedną z nich. Nasze Zajęcia Wakacyjne dają dzieciom możliwość zabawy w przyjaznym i troskliwym środowisku, obserwacji i nauki pozytywnych modeli zachowań, współpracy w grupie, rozwoju kreatywności, niezależności i wielu innych umiejętności. Poniżej 5 najważniejszych korzyści z uczestnictwa w Zajęciach Wakacyjnych TLG to:

 

1. Brak dostępu do technologii: badania wykazują, że dzieci spędzają przeciętnie około 7,5 godziny dziennie zajęte grami komputerowymi, tabletami itp. Zajęcia Wakacyjne zapewniają kilka godzin dziennie bez dostępu do tego typu urządzeń. W tym czasie dzieci odkrywają na nowo swoją naturalną kreatywność i korzyści z interakcji z kolegami.

 

2. Rozwój niezależności: Zajęcia Wakacyjne są niezastąpioną okazją do budowania i rozwoju niezależności w ciągu kilku godzin w ciągu dnia, albo całego tygodnia. Brak obecności rodziców w tym czasie pozwala dzieciom nauczyć się, że mogą polegać na swoich umiejętnościach i pomocy innych. Wszystko to w bezpiecznym środowisku.

3. Zaangażowanie w aktywność fizyczną: dzieci spędzają dużo czasu siedząc przy biurkach, na kanapach, czy przy stole; Zajęcia Wakacyjne to niekończące się możliwości do bycia aktywnym, świetnej zabawy, rozwoju wyobraźni i przeżywania niesamowitych przygód razem z kolegami.

4. Nauka współpracy: Zajęcia Wakacyjne dają dzieciom możliwość doświadczenia mocy współpracy i dążenia do wspólnego celu; dzieci komunikują się ze sobą i uczą również od siebie wzajemnie.

 

5. Rozwój pewności siebie: zupełny brak rywalizacji we wszystkich aktywnościach i zadaniach daje dzieciom możliwość zdobywania nowych umiejętności i doświadczania sukcesów. Dzięki temu budują pewność siebie i poczucie własnej wartości.

 

Zajęcia Wakacyjne to doskonały sposób na zdobycie i utrwalenie wielu istotnych umiejętności życiowych, niezawodny sposób na dziecięcą radość, zdrowie i sukcesy w późniejszych etapach rozwoju. Więcej informacji na temat Zajęć Wakacyjnych w The Little Gym TUTAJ


Połączcie się z The Little Gym

Staying Connected

Drodzy Rodzice,

Już teraz możecie korzystać z naszego NOWEGO, SZYBSZEGO internetu bezprzewodowego podczas wizyt w TLG. Może przy okazji polubicie nasz profil na Facebook'u? :) Udanego surfowania!


ZAPISY PIORYTETOWE NA SEZON 2017/18

PE ZP
Zapisy Priorytetowe na Sezon 2017/18

21 sierpień 2017 – 1 lipiec 2018 (44 tygodnie)

Sezon 2016/17 w The Little Gym Krakow był dla nas fantastyczny; mieliśmy możliwość uczestniczyć i obserwować rozwój, postępy i wzrost pewności ponad 500 dzieci! To dla nas przywilej być częścią ich dziecięcej podróży. Chcielibyśmy mieć taką możliwość również w kolejnym Sezonie, dlatego przygotowaliśmy dla Was ofertę Zapisów Priorytetowych.


Zapisy Priorytetowe na Sezon 2017/18 rozpoczniemy już w poniedziałek 22 maja. Od tego dnia do 11 czerwca 2017 Członkowie The Little Gym Krakow będą mieć, jedyną taką w Sezonie, możliwość zarezerwowania miejsc w najbardziej odpowiednich grupach, w najniższych możliwych cenach.


Popularność miejsc w grupach jest tak duża, że do 11 czerwca wyłącznie aktualni Członkowie będą mogli skorzystać z oferty Zapisów Priorytetowych. Pomiędzy 12, a 18 czerwca ofertę Zapisów Priorytetowych przedstawimy również naszym byłym Członkom, żeby mieli możliwość rezerwacji ewentualnych pozostałych miejsc, zanim otworzymy zapisy dla nowych osób. Żeby zarezerwować wybrane miejsce, wystarczy Opłata Rezerwacyjna w wysokości 100 zł. od dziecka. Kolejne płatności rozpoczną się dopiero od września 2017.


Finalizujemy plan zajęć na przyszły Sezon, który razem ze szczegółową ofertą cenową oraz nowościami programowymi przedstawimy Wam do końca tygodnia.


Już teraz podajemy do Waszej wiadomości opcje płatności i związane z nimi zniżki.

Oliwia i Graham
The Little Gym Krakow

Pojedyncza Płatność - 25% zniżki od ceny Sezonu

2 Płatności - 20% zniżki od ceny Sezonu

10 Rat - 15% zniżki od ceny Sezonu

oraz 20% i 40% zniżki dla drugiego i każdego kolejnego dziecka

Opłata Rezerwacyjna: 100 zł za każde dzieckoTYDZIEŃ ŚWIĘTOWANIA OSIĄGNIĘĆ

Show-week_Facebook_Image_Pink_2016-2017

W tym roku świętujemy osiągnięcia dzieci pomiędzy 5 a 11 czerwca - zapiszcie sobie te daty.

Dzieci już rozpoczęły przygotowania do tych wyjątkowych, pełnych zabawy i uroczystej atmosfery, zajęć podczas Tygodnia Świętowania Osiągnięć. Każde z nich otrzyma specjalny medal The Little Gym oraz dyplom w nagrodę za ciężką pracę na zajęciach w tym Sezonie i będzie miało możliwość zaprezentowania swoich postępów rodzicom i dziadkom.

Postarajcie się o możliwie jak największą regularność uczestnicząc w zajęciach, na które zapisane są dzieci po to, żeby miały możliwość przećwiczenia układów ze swoimi kolegami i z instruktorami prowadzącymi ich grupy.


NOWE NAGRODY W THE LITTLE GYM

20170410_153348

Nowe nagrody za zapełnione karty z naklejkami już są! Kiedy tylko Wasza karta zostanie zapełniona, dajcie nam znać. Przygotujemy dla dzieci nagrodę i wspólnie będziemy mogli obserwować dziecięcą radość i dumę z tak wielkiego osignięcia!


Ostatnia szansa, żeby zapisać się na zajęcia w The Little Gym w tym Sezonie!

Last Minute GS

Ostatnia szansa, żeby zapisać się na zajęcia w The Little Gym w tym Sezonie!

Zapisy Priorytetowe na Sezon 2017/18 z gwarancją miejsc w grupach i najniższymi możliwymi cenami, wyłącznie dla Członków The Little Gym rozpoczyna się w poniedziałek 22 maja. Skorzystajcie z tej okazji i już dziś dołączcie do programu! Last minute!


Zespół The Little Gym świętuje!

500 4

Zespół The Little Gym świętuje 500 dzieci zapisanych na zajęcia w tym Sezonie!


POZNAJCIE KASIĘ

Kasia

Z radością przedstawiamy Wam naszą nową instruktorkę Kasię, która jest w trakcie szkolenia z programu dla Przedszkolaków i Uczniów. Kasia jest zachwycona The Little Gym i już nie może się doczekać, żeby Was wszystkich poznać w najbliższych tygodniach.


Wspomaganie holistycznego rozwoju dzieci w The Little Gym Krakow

Whole Child
Każde zajęcia w The Little Gym to zupełnie nowe, unikalne ustawienie sprzętu na sali gimnastycznej i program stworzony przez ekspertów rozwoju dziecięcego, po to, żeby tydzień po tygodniu zdobywać nowe, odpowiednio dostosowane do wieku doświadczenia i umiejętności.

W The Little Gym wspomagamy rozwój dzieci pomiędzy 4 miesiącem, a 12 rokiem życia, żeby dać im możliwie najlepszy start w życiu. Robimy to, między innymi, dzięki:

 • Integracji sensorycznej
 • Rozwojowi małej i dużej motoryki
 • Rozwojowi umiejętności słuchania i wykonywania poleceń
 • Nauce sekwencjonowania
 • Budowaniu poczucia pewności w grupie
 • Nauce niezależności, pewności siebie i odpowiedzialności za siebie i innych
 • Rozwojowi umiejętności komunikacji, budowania relacji i przyjaźni
 • Muzyce i rozwijaniu poczucia rytmu
 • Rozwojowi umiejętności językowych
 • Nauce rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji
 • Nauce wiedzy ogólnej
 • Współpracy w zespole
 • Radości z bycia aktywnym i zdrowym
 • Nauce świadomości, jaki wysiłek trzeba włożyć w dążenie do sukcesu - budowanie wewnętrznej motywacji
 • Nauce zdolności gimnastycznych oraz rozwojowi skupienia, kontroli, determinacji, elastyczności, siły, równowagi i koordynacji.

Dlaczego Przyjęcia Urodzinowe w The Little Gym są .... DOSKONAŁE?!

Urodziny
 • Całe TLG na wyłączność Waszych gości - lobby i specjalnie przystosowana sala gimnastyczna oraz darmowy parking

 • Jasna i kolorowa przestrzeń z nakryciami dla każdego z dzieci, udekorowana tematycznie

 • Co najmniej dwóch profesjonalnych instruktorów prowadzących przyjęcie oraz pomagających w przygotowaniu i sprzątających po przyjęciu

 • Soki i sałatka owocowa dla dzieci oraz darmowa kawa, herbata i woda dla rodziców i gości, którzy mogą jednocześnie oglądać zabawę z wygodnego, przestronnego lobby

 • PLUS specjalne zaproszenia The Little Gym

 • PLUS prezent od The Little Gym dla Twojego dziecka

 • PLUS tematy przygód do wyboru (Dora/Diego, Piraci TLG, Księżniczki TLG, Superbohaterowie TLG oraz Szalone Przyjęcie TLG)

Świętuj dziecięce urodziny w najlepszym stylu w The Little Gym Krakow! – Nasze przyjęcia zostały uznane za najlepsze w plebiscycie Parents Magazine.


ZAREZERWUJ!

W The Little Gym Krakow budujemy dziecięcą wytrwałość

P1030535

Naturalną rolą rodziców jest troska o rozwój uzdolnień dziecka. Nie ma chyba rodzica, który nie uważałby swojego dziecka za utalentowane. Posiadanie wyjątkowego dziecka to nie tylko powód do dumy, to również podstawa przekonania, że w przyszłości nasza córka lub syn ma szansę na sukces, osiągnięcie czegoś znaczącego.

 

Jednak coraz więcej badań wykazuje brak korelacji pomiędzy talentem, a sukcesem w dorosłym życiu.

W niedawno opublikowanej książce „Grit: The Power of Passion and Perseverance” znana amerykańska psycholog Angela Duckworth wskazuje cechę osobowości, która o wiele silniej determinuje przyszły sukces dziecka. Jest nią wytrwałość/determinacja, czyli połączenie pasji, odporności, elastyczności i koncentracji, które umożliwia zachowanie dyscypliny i optymizmu w dążeniu do celów.

Dlaczego The Little Gym Krakow tak dobrze rozwija wytrwałość?

Zanim ten zwrot zyskał popularność, od wielu lat był częścią filozofii The Little Gym. Nasz program zajęć ogólnorozwojowych opartych na gimnastyce jest tak zaprojektowany, żeby budować dziecięcą pewność siebie i odporność psychiczną. Uczy je również, że niepowodzenia są w porządku, jeżeli tylko mamy wytrwałość, żeby próbować ponownie. Nasi instruktorzy z pasją i oddaniem pomagają dzieciom, motywując je i ucząc je determinacji. The Little Gym Krakow nie tylko poprawia kondycję dzieci – wyposaża je w narzędzia do osiągania sukcesów, kiedy już będą nastolatkami i dorosłymi.

Odwiedźcie The Little Gym Krakow, żeby się przekonać, jak budujemy dziecięcą wytrwałość.


Ruszaj z Nami!

3D

W Nowym Roku czas na poznanie korzyści, które daje nasza Sztuka Ruchu, wiedzy, którą daje nasza Sztuka Myślenia i wartościowych lekcji z naszej Sztuki Życia!

The Little Gym to jedyny program dla dzieci, łączący ruch i naukę w niesamowitą zabawę, a to wszystko w opiekuńczym środowisku pozbawionym rywalizacji. Do tej pory w Sezonie 2016/17 zapisało się ponad 400 dzieci, ale mamy jeszcze kilka wolnych miejsc.

Już TERAZ zarezerwuj DARMOWE zajęcia próbne!


Spotkaj się z Mikołajem w The Little Gym

St-Nicholas_Facebook_Image_Polish

W tym roku, w The Little Gym Święta rozpoczynają się wcześnie!

Od piątku 16 grudnia do czwartku 22 grudnia w trakcie regularnych zajęć zabierzemy dzieci w magiczną, Świąteczną krainę. Do zabawy dołączy również wyjątkowy gość.

Jeżeli tylko macie ochotę, razem z nami bawcie się w Świątecznych kostiumach.

Do zobaczenia!!!

Skontaktuj się z nami, jeżeli masz pytania: kliknij tutaj


Prezent na Święta już teraz!

Christmas Promo

DARMOWE ZAJĘCIA PRZEZ CAŁY GRUDZIEŃ przy zapisie do The Little Gym na pozostałą część Sezonu 2016/17. Cieszcie się Zabawą na Serio w Świątecznym nastroju!

Program The Little Gym to 40 lat doświadczenia w prowadzeniu zajęć ogólnorozwojowych opartych na gimnastyce dla dzieci w wieku od 4 miesiąca do 12 roku życia.

Kod promocyjny: XMAS@TLGK


Zabawa z Rodzicami

PIA_copy

Nie tylko rodzice młodszych dzieci mogą bawić się na sali gimnastycznej! Co jakiś czas w programie The Little Gym dla rodziców Przedszkolaków i Uczniów pojawia się możliwość uczestniczenia w zajęciach i doświadczenia, chociaż fragmentu dziecięcej Zabawy na Serio.


Tydzień Zabawy z Przyjaciółmi

HuggingSteadyHeads

W przyszły poniedziałek (21 listopada) rozpoczynamy Tydzień Zabawy z Przyjaciółmi.

W tym wyjątkowym tygodniu Twoje dziecko może przyprowadzić przyjaciela na zajęcia do swojej lub innej, odpowiedniej grupy wiekowej. Jest to tydzień, w którym szczególnie skupiamy się na społecznym i emocjonalnym rozwoju dzieci, dzięki czemu dzieci budują i zacieśniają przyjaźnie. Jesteśmy w stanie zmieścić jednego gościa każdego dziecka zapisanego na zajęcia. Prosimy o wcześniejsze zgłaszanie gości. Zapraszamy serdecznie!!!


4000 polubień na Facebooku!!!

https://www.facebook.com/TheLittleGymKrakow/

PRACUJ Z PEŁNYM ZAANGAŻOWANIEM …. BAW SIĘ RÓWNIE INTENSYWNIE …. MIEJ WPŁYW NA INNYCH W THE LITTLE GYM KRAKOW

Kim jesteśmy? Od ponad 40 lat The Little Gym jest światowym liderem w programach ogólnorozwojowych opartych na gimnastyce dla niemowląt i dzieci do 12 roku życia, w specjalnie do tego przystosowanych lokalizacjach na całym świecie. Kogo szukamy? Osób, które świetnie odnajdują się w dynamicznym, pełnym energii zespole, zainteresowanych kreowaniem swojej ścieżki kariery w środowisku skupiającym się na wspomaganiu dziecięcego rozwoju. Co będziesz robić? Ucząc dzieci będziesz budować ich pewność siebie, sprawisz, że rozbłysną i sięgną do gwiazd!!! Dzięki Tobie rodzice zobaczą pozytywny wpływ The Little Gym na rozwój dzieci. Idealny kandydat To instruktor/ka gimnastyki lub zajęć sportowych potrafiący/a rozbudzić dziecięcy uśmiech i miłość do sportu; osoba wielozadaniowa, pełna energii, szukająca pracy w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin w międzynarodowym środowisku. Na zgłoszenia czekamy pod adresem: http://krakow.thelittlegym.eu/dolacz-do-zespolu

Nie martw się, jeszcze możemy się zapisać!

NotTooLateToJoin

Wiedzieliście, że w ciągu całego sezonu żadne zajęcia nie powtarzają się?! Każde z nich to wypełnione zabawą, unikalne doświadczenie edukacyjne. Wszystkie programy dla dzieci w wieku od 4 miesiąca do 12 roku życia zostały stworzone przez ekspertów w celu wzbogacenia dziecięcego rozwoju fizycznego, społecznego, emocjonalnego i intelektualnego w bezpiecznym, opiekuńczym i wypełnionym zabawą środowisku.

Rezerwacja miejsc w grupach na nowy sezon trwa. Klikając w poniższy link WYPRÓBUJ NAS lub dzwoniąc na numer 12 264 9401 / 501 879 724 dowiecie się więcej na temat korzyści, jakie program The Little Gym ma dla dzieci.