Translate

EN PL

localEventsHeader
Dec 4, 2018

Zabawa Gwiazdkowa!!!

TheLittleGym_Facebook_Post_Christmas_Party_2017_800x800 (1)

Drodzy Rodzice,

W wtorek 18.12 i w czwartek 20.12 wyłącznie dla naszych Członków, The Little Gym Krakow przemieni się w Zimową Krainę, żebyśmy wspólnie z Wami mogli poczuć atmosferę zbliżających się Świąt.

 

Wtorkowa zabawa będzie trwała od godziny 17.00 do 19.30 i jest przeznaczona dla dzieci do 4 roku życia. Czwartkowa, w tych samych godzinach – dla dzieci od 4 roku. Bardzo prosimy o przestrzeganie tych przedziałów wiekowych.

 

Renifery, elfy i świąteczne zabawy pomogą dzieciom i rodzicom poczuć magię Świąt. Zachęcamy, żebyście założyli kostiumy, żeby dopełnić tę magię.

 

Jeżeli chcecie wziąć udział w tej wyjątkowej zabawie, prosimy o zapisanie się na listę podczas najbliższej wizyty w TLG. I jeżeli jeszcze nie mieliście okazji, prosimy o wypełnienie formularza i wyrażenie zgody na fotografowanie. Zdjęcia będziemy zamieszczać na naszej stronie internetowej i mediach społecznościowych. Formularze dostępne są w TLG i ONLINE.

 

Jeżeli jesteście zapisani na wtorkowe lub czwartkowe zajęcia, skontaktujcie się z nami, żeby przełożyć je na inny termin.

 

Nie możemy się doczekać na Świąteczną Zabawę na Serio w The Little Gym Krakow z Wami!!!


Nov 22, 2018

Black Friday - oferta weenekdowa The Little Gym Krakow!

TLG_SM_Blog_Post_Black_Friday_460x460

23, 24 lub 25 listopada zarezerwuj wyjątkowe przyjęcie urodzinowe w wybranym terminie przed końcem czerwca 2019 r. i zyskaj 200 zł zniżki w ramach naszej oferty weekendowej Black Friday.

 

Jeżeli chcesz wiedzieć więcej na temat naszych fantastycznych przyjęć urodzinowych, opowiedzą Ci o nich inni rodzice:

 

"NAJLEPSZE MIEJSCE NA URODZINY !!!! ! namówiłam cała rodzinkę i znajomych aby przyszli w strojach sportowych. Wszyscy dołaczyli do dzieci i wszyscy bawili się jak dzieci! trudno powiedzieć czy duzi czy mali mieli więcej radości. kto ostatnio fikał koziołki ? ZABAWA NA 102 !"

 

"Z wielką radością mogę polecić przyjęcia urodzinowe w The Little Gym.
Patrząc na roześmiane buzie dzieci, wiem że to była bardzo dobra decyzja."

 

"Urządziliśmy w The Little Gym przyjęcie urodzinowe dla syna. Dzieci świetnie się bawiły i wszystko było bardzo dobrze zorganizowane. W pakiecie zaoferowano: kolorowe zaproszenia, opiekę 2 animatorów/trenerów, sałatkę owocową i soki dla dzieci, kawę/herbatę dla rodziców. Synek dostał w prezencie pamiątkową koszulkę. Wspominamy uroczystość bardzo miło, bo wszyscy się mogli zrelaksować - nawet krojeniem tortu nie musiałam się martwić, gdyż zrobiono to za mnie. W The Little Gym jest dużo przestrzeni, zarówno dla dzieci, jak i oczekujących na nie rodziców. Obsługa jest przyjazna i uśmiechnięta. Na pewno jeszcze tam wrócimy!"

 

"Polecam rodzicom to miejsce, szczególnie na przyjęcia urodzinowe. Moc atrakcji dla dzieci, przesympatyczni opiekunowie i pełen profesjonalizm. Dziękujemy za dzisiaj:-)"

 

"Dziękujemy za wspaniałe przyjęcie urodzinowe naszej córy!!!"

 

ZAREZERWUJ TERAZ


Nov 20, 2018

PODARUJ MAGIĘ NAUKI W TE ŚWIĘTA!

TLG_Facebook_Post_Christmas_Tree_White_Illustrations_2018_800x800

PODARUJ MAGIĘ NAUKI W TE ŚWIĘTA Z VOUCHEREM THE LITTLE GYM

 

Święta już niedługo. Bywa, że to bardzo stresujący czas dla dorosłych, chcących podarować dzieciom prezenty, które sprawią im najwięcej radości. Badania wskazują, że dzieci nie potrzebują niezliczonej ilości zabawek, mimo że z pewnością twierdzą inaczej. W rzeczywistości dzieci, które mają mniej zabawek stają się o wiele bardziej kreatywne, a duża ilość zabawek okazuje się niekorzystna dla nich. Więcej na ten temat w ARTYKULE.

 

Nie wszyscy być może wiedzą, że The Little Gym oferuje vouchery podarunkowe, które mogą być świetnym prezentem świątecznym! Nasze dostosowane do wieku aktywności to Zabawa na Serio! Używamy aktywności fizycznej, muzyki, nauki i zabawy, żeby pielęgnować proces dziecięcego rozwoju umiejętności i wzmacniania ich pewności siebie. Dzieci robią postępy w indywidualnym tempie w trakcie zabawy budując swoją pewność siebie w miarę rozwoju umiejętności.

 

TUTAJ dowiesz się więcej o grupach wiekowych i zajęciach w The Little Gym.

 

Vouchery są dostępne na określoną ilość zajęć, albo na określoną kwotę, która może być wykorzystana na zajęcia, przyjęcia urodzinowe, zajęcia wakacyjne lub produkty TLG.

Jeżeli potrzebujesz więcej informacji dotyczących voucherów upominkowych, jesteśmy do Twojej dyspozycji podczas Waszej wizyty w TLG. Jeżeli jeszcze nie znasz TLG, skontaktuj się z nami pod numerami: 122649401 or 501879724 lub mailowo:  krakow@thelittlegym.eu.


Nov 18, 2018

Superbohaterowie w The Little Gym Krakow!

Wszystkie dzieci mogą być superbohaterami w The Little Gym Krakow. Mati i Tereska pokazują kilka ćwiczeń superbohaterów z programu dla Uczniów z ubiegłego tygodnia!

Nov 9, 2018

Zajęcia odbywają się bez przerwy!

Wyprobuj Nas 2

11 i 12 listopada zajęcia odbywają się zgodnie ze stałym grafikiem. To świetna okazja, żeby wypróbować The Little Gym i dowiedzieć się, co mamy Wam do zaproponowania na zbliżające się zimowe miesiące.

 

ZAREZERWUJ ZAJĘCIA PRÓBNE


Nov 8, 2018

WSPOMNIENIA HALLOWEENOWE

IMG_3798x

Mamy już dla Was niesamowite zdjęcia Olivki Batorskiej Tolula, które robiła podczas naszego poniedziałkowego i środowego Halloween 29 i 31 października.

Poniżej linki do albumów. Możecie je obejrzeć po wpisaniu hasła: TLG, a dokładne instrukcje wyboru i dostępu do nich powyżej zdjęć w każdej z galerii.

Olivka Batorska Tolula dziękujemy Ci serdecznie za zatrzymanie dla nas tych wyjątkowych chwil. A Wam, Rodzice dziekujemy za obecność na naszych przyjęciach Halloweenowych oraz za wysiłek włożony w kostiumy Was wszystkich i straszszszsznie wyjątkową atmosferę, którą pomogliście nam stworzyć dla dzieci. My już nie możemy się doczekać kolejnego Halloween!!!

PONIEDZIAŁEK 29.10

ŚRODA 31.10

 


Nov 2, 2018

Nowy Blok Edukacyjny!

TLG_Facebook_Post_Hulahoops-Boy_Pre-School_800x800

Drodzy Rodzice,

Po świętowaniu Halloween i przerwie w zajęciach 1 listopada, od dzisiaj wracamy do stałego grafiku, zgodnie z którym zajęcia już bez przerw i zmian, będą się odbywać aż do Świąt Bożego Narodzenia.

Od poniedziałku zaczynamy nowy Blok Edukacyjny we wszystkich grupach wiekowych. W młodszych grupach będziemy się skupiać na "poruszaniu umysłów" w trakcie ruchu fizycznego, wplatając wyjątkową dawkę wyobraźni w zabawy, gry  i ćwiczenia gimnastyczne.

Dzieci w najstarszej grupie będą się koncentrować na istocie energii i gracji w wykonywanych ćwiczeniach w trackie Bloku Edukacyjnego, który nazwaliśmy "Skoki Napięcia".

Nie możemy się doczekać nowej odsłony Zabawy na Serio. Do zobaczenia!


Oct 19, 2018

Zarezerwuj pierwsze zajęcia gimnastyczne dla swojego Dziecka

TLG_Facebook_Post_Girl_Bar_PrimarySchool_800x800

Czy Twoje dziecko chce się nauczyć stania na rękach, gwiazdy albo salta w tył? Wypróbuj Zajęcia dla Uczniów (od 6 do 12 roku życia) w The Little Gym, które pomagają dzieciom nie tylko w doskonaleniu umiejętności fizycznych, ale również wspomagają ich pewność siebie, pozytywnie wpływają na poczucie własnej wartości i ogólne samopoczucie.


Pozbawione rywalizacji środowisko wypełnione jest zabawą, ale cel zajęć jest poważny – wspomaganie ogólnego rozwoju dzieci przez ruch i gimnastykę zgodnie z naszą wyjątkową metodą The Little Gym.


Kliknij w link poniżej, żeby zarezerwować zajęcia próbne: ZAREZERWUJ TERAZ


Oct 19, 2018

Zarezerwuj pierwszą Przygodę dla Twojego Przedszkolaka

TLG_Facebook_Post_Beam-Boy_Instructor_Pre-School_800x800

Może wypróbujesz nasze, stworzone przez ekspertów, Zajęcia dla Przedszkolaków (od 3 do 5 lat) wspomagające ich intelektualny, emocjonalny, fizyczny i społeczny rozwój. Pozbawione rywalizacji środowisko wypełnione jest zabawą, ale cel zajęć jest poważny – wspomaganie ogólnego rozwoju dzieci przez ruch i gimnastykę zgodnie z naszą wyjątkową metodą The Little Gym.


Kliknij w link poniżej, żeby zarezerwować zajęcia próbne: ZAREZERWUJ TERAZ


Oct 19, 2018

Zarezerwuj próbne Zajęcia dla Dzieci z Rodzicami

TLG_Facebook_Post_Bugs_Beam_Baby_ParentChild_800x800_copy

Może wypróbujesz nasze niepowtarzalne Zajęcia dla Dzieci z Rodzicami (pomiędzy 4, a 36 miesiącem życia)?

 

Masz wpływ na intelektualny, emocjonalny, fizyczny i społeczny rozwój swojego dziecka w czasie zajęć wypełnionych bodźcami mutli-sensorycznymi. To również okazja do spędzenia czasu z innymi rodzicami, których dzieci są na tym samym etapie rozwoju, dzielenia się z nimi swoimi wyzwaniami i radościami. Kliknij w link poniżej, żeby zarezerwować zajęcia próbne: ZAREZERWUJ TERAZ


Oct 15, 2018

Jeszcze nie jest za późno, żeby do nas dołączyć

channelEnergy_A_Few_Spots_Left_polish

Ponad 250 rodzin jest już zapisanych na zajęcia w tym sezonie, ale mamy jeszcze kilka wolnych miejsc dla dzieci w wieku od 4 miesiąca do 12 roku życia.

Zarezerwuj zajęcia próbne klikając w LINK poniżej i sprawdź sam, jak wiele korzyści ma dla dzieci nasz program. Dla osób, które dołączą do programu w dniu zajęć próbnych, 10% zniżki!


Sep 29, 2018

Halloween w The Little Gym

TheLittleGym_Halloween_2017_Facebook_image_800x800_no-text_copy

Drodzy Rodzice,

W poniedziałek 29.10 i w środę 31.10 The Little Gym Krakow będzie ociekać … jeszcze większą radością podczas potwornie zabawnego Halloween, wyłącznie dla naszych Członków.

 

Poniedziałkowa zabawa będzie trwała od godziny 17.00 do 19.30 i jest przeznaczona dla dzieci do 4 roku życia. Środowa, w tych samych godzinach – dla dzieci od 4 roku. Bardzo prosimy o przestrzeganie tych przedziałów wiekowych.

 

O magiczne Halloween i specjalną, dostosowaną do wieku zabawę, będą w tym tygodniu dbać dobre duszki, chochliki, czarownice i inne istoty, a fotograf będzie uwieczniał Wasze niezapomniane chwile i fantastyczne kostiumy.

 

Jeżeli chcecie wziąć udział w tej wyjątkowej zabawie, prosimy o wypełnienie formularza i wyrażenie zgody na fotografowanie. Zdjęcia będziemy zamieszczać na naszej stronie internetowej i mediach społecznościowych. Po wypełnieniu formularza, prosimy o zapisanie się na listę podczas najbliższej wizyty w TLG. Formularze dostępne są w TLG i online: https://krakow.thelittlegym.eu/czonkowie-zgoszenie-zgoda

 

Jeżeli jesteście zapisani na poniedziałkowe lub środowe popołudniowe zajęcia, skontaktujcie się z nami, żeby zarezerwować inny termin na odrobienie swoich zajęć.

 

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci i rodziców do udziału w tych wyjątkowych zajęciach. Jeżeli macie ochotę całkowicie lub częściowo przeistoczyć się w mniej lub bardziej mroczne, halloween’owe postaci, będzie nam strasznie miło J Nie możemy się doczekać na potwornie zabawne Halloween z Wami!!!


Sep 26, 2018

Czego spodziewać się po Zabawnej Żabce lub Wesołym Robaczku

Dla rodziców 3-latków, prawie 3-latków i starszych dzieci, które przychodzą lub chcą przyjść na zajęcia do The Little Gym Krakow. Link do filmu pokazuje, czego można się spodziewać po 3 i 4-latkach, które samodzielne uczestniczą w zajęciach w The Little Gym. Film dostępny jest jedynie w języku angielskim, ale jesteśmy do dyspozycji tych rodziców, którzy potrzebują uzupełnienia informacji z filmu, żeby jak najlepiej przygotować Was i poinformować, czego możecie się spodziewać, zwłaszcza na początku.

Sep 13, 2018

Kliknij na zdjęcie, żeby dowiedzieć się więcej o zespole TLG Krakow

PhotoGrid_1536832365940


Sep 8, 2018

Dzień Otwarty - czy masz Pchełkę?

Bugs_Boost_GetMovingSocial_group_1400x1400_PL

Schedule · Wednesday, September 12 
9:15 AM - 10:00 AM
Wytamy w The Little Gym / Welcome to The Little Gym 
10:00 AM - 11:00 AM
Zajęcia próbne dla Pchełek / Introductory Bugs Class
11:00 AM - 12:30 PM
Spotkanie po zajęciach / Post-class Mixer

 

Jeżeli jesteś mamą maluszka poniżej 10 miesiąca życia lub wkrótce będziesz mamą, serdecznie zapraszamy na przedpołudnie dla mam i maluszków, pyszne przekąski i napoje oraz możliwość skorzystania z darmowych zajęć dla Rodziców z Dziećmi w naszej grupie Pchełek. Towarzystwo cudwnych mam i maluszków w podobnym wieku oraz świetna zabawa gwarantowane! Tatusiowie również mile widziani!

 

SIGN UP


Aug 22, 2018

Zajęcia startują już za chwilę

Classes_Start_Soon_PL_SQ

Drodzy Rodzice,

Przypominamy, że nowy sezon w The Little Gym rozpoczyna się 27 sierpnia.

 

Jeżeli chcecie otrzymywać newslettery i wiadomości dotyczące zajęć, przyjęć urodzinowych i wydarzeń specjalnych, prosimy o wyrażenie zgody przy pomocy formularza.  

 

Czekamy na Wasze telefony pod numerami: 12 264 94 01 i 501 879 724 lub maile, jeżeli macie pytania dotyczące zajęć w nadchodzącym sezonie.

Pozdrawiamy serdecznie,


Aug 12, 2018

Zajęcia Wakacyjne startują (3-10 lat)

TLG_Facebook_Post_Camps_Skill_Thrill_HandStand_Girl_800x800

13 - 17.08.2018 - W sercu dżunglii

 

20 - 24.08.2018 - Piraci, syreny i morskie przygody

 

zł70.00–zł95.00

 

 

Od poniedziłaku do piątku zapraszamy na zajęcia przygodowe prowadzone przez wyszkolonych instruktorów łączące zabawę i aktywności w specjalnie stworzonej sali gimnastycznej oraz warsztaty artystyczne.

 

ZAREZERWUJ MIEJSCE


Aug 1, 2018

DOŁĄCZ DO ZESPOŁU

TLG_Facebook_Post_Instructor_Beam_Walking_big-smile_Recruiting_800x800

The Little Gym® jest światowym liderem bazujących na gimnastyce programów, wspierających rozwój dzieci od 4 miesiąca do 12 roku życia. Ponad czterdziestoletnie doświadczenie, ogromna ilość badań i setki radosnych dzieci ukształtowały i ugruntowały nasze podejście. Nasza filozofia opiera się na założeniu, że stopniowa nauka w pozbawionym rywalizacji środowisku daje najlepsze rezultaty w rozwoju zdolności fizycznych, społecznych, emocjonalnych oraz potencjału intelektualnego, tak cennych w dzisiejszych czasach.

The Little Gym® opracował program nauczania, odpowiedni dla każdego etapu rozwoju dziecka, wypełniony ruchem, muzyką, nauką i zabawą. W każdej grupie wiekowej wykorzystujemy wiedzę zdobytą na poprzednich zajęciach. Każde dziecko, we własnym tempie, buduje i rozwija pewność siebie i poczucie własnej wartości oparte na kolejnych osiągnięciach.

The Little Gym® Krakow jest jedną z ponad 300 lokalizacji w 21 krajach na całym świecie.

Instruktor / Instruktorka
Miejsce pracy: Kraków

 

Poszukujemy:
Gimnastyczki/gimnastyka, instruktorki/a gimnastyki lub nauczycielki/a wf-u, dynamicznej, radosnej osoby realizującej się w pracy z dziećmi, chcącej dołączyć do zespołu The Little Gym Krakow w pełnym lub częściowym wymiarze godzin.

Nasi instruktorzy z wielką pasją prowadzą zajęcia ogólnorozwojowe, oparte na gimnastyce dla dzieci w wieku od 4 miesiąca do 12 roku życia. The Little Gym Krakow otwarte jest 7 dni w tygodniu przez cały rok.

Jeżeli jesteś ambitną osobą, lubiącą wymagającą pracę w dynamicznym środowisku, chcącą mieć realny, pozytywny wpływ na obecne i przyszłe życie dzieci, aplikuj!

Kwalifikacje:
gimnastyka
nauczanie
taniec
opieka nad dziećmi

Wymagany język:
polski
angielski

Czas rozpoczęcia pracy:
od zaraz

 

DOŁĄCZ DO ZESPOŁU


Jul 27, 2018

Ruszamy się z Pchełkami - Niemowlęta (4-10 miesięcy)

TLG_Facebook_Post_Bugs_Beam_Baby_ParentChild_800x800

Pewnie myślisz: moje dziecko nie potrafi jeszcze raczkować, po co mu zajęcia ruchowe?! Już tłumaczymy. Od urodzenia bardzo dużo dzieje się w małych główkach. Niemowlęcy mózg, jak gąbka, pochłania wszystko, czego doświadczają, a to z kolei tworzy podstawy ich funkcjonowania w życiu. Nasz program pogrupowany w Bloki Edukacyjne, jest tak zaprojektowany, żeby pomagać niemowlętom nabywać kolejne umiejętności potrzebne im na tym etapie rozwoju i wtedy, kiedy zaczną się samodzielnie poruszać. A dodatkowo, w czasie, kiedy Twoje dziecko, zafascynowane i radosne, będzie odkrywać nowe ruchy, kolory i dźwięki, Ty odkryjesz mięśnie ‘uśmiechowe’, o których nie miałeś pojęcia.

 

WYPRÓBUJ NAS - ZAREZERWUJ TERAZ


Jul 20, 2018

Ruszamy się z Pchełkami - Niemowlęta (4-10 miesięcy)

P1140901

W tym wieku przeciętne niemowle posiada świadomość otoczenia: hałasów, muzyki, ludzi itd. Ich mózg rozwija się niezwykle szybko, przyjmując i przetwarzająć ogromne ilości infor-macji. Dzieci w tym wieku najpierw uczą się jak przewracać się z pleców na brzuch i zaczynają odrywać swoją klatkę piersiową od ziemi (4-6 mies), próbują raczkować (7-9 mies) i wchodzą w okres nauki chodzenia (10-12 mies). Równocześnie z tymi milowymi dla rozwoju krokami, niemowlęta zaczynają ćwiczyć małą motorykę, taką jak sięganie po obiekty, machanie lub klaskanie rączkami.

 

• Zajęcia w grupie pozwalają dziecku oswoić się z innymi dziećmi oraz dorosłymi.
• Zajęcia dopasowane do muzyki, wprowadzają dziecko w świat rytmu, świadomości własnego ciała, języka oraz wielu innych aspektów rozwoju.

• Ćwiczenia dla dzieci z rodzicami wzmacniają mięśnie korpusu (torsu, ramion, nóg) i przygotowują dzieci do raczkowania i chodzenia.

• Zmodyfikowane, dopasowane do kolejnych etapów rozwoju dziecka zajęcia gimnastyc-zne rozwijają siłę, świadomość własnego ciała i jego układu względem przestrzeni oraz równowagę.

• Zajęcia z piłkami i bańkami wspomagają rozwój koordynacji ręka - oko.

 

WYPRÓBUJ NAS - ZAREZERWUJ TERAZ


Jun 30, 2018

Czas na refleksje i podziękowania

20180629_184832_Film1-02 (3)

Kończący się Sezon 2017/18 i Zapisy Priorytetowe skłoniły nas do refleksji. 

 

Aż trudno uwierzyć, jak wiele rodzin zapisanych na kolejny Sezon jest z nami od początku działalności The Little Gym w Krakowie, a to już szósty rok. Ogromne podziękowania dla Was! Dziękujemy za Wasze wsparcie, zaufanie, regularne wizyty każdego tygodnia. Możliwość uczestniczenia w Waszym życiu, obserwacji i wspierania rozwoju Waszych dzieci, przyglądanie się temu, jak rosną i zmieniają się Wasze rodziny, to dla nas wielki zaszczyt. Z wieloma z Was przyjaźnimy się w życiu prywatnym i bardzo doceniamy taki przywilej.

 

Dziękujemy również tym rodzinom, które są z nami od niedawna i również zadecydowały o kontynuacji zajęć w kolejnym Sezonie. 

 

Z każdego dziecka przychodzącego na zajęcia do TLG jesteśmy równie dumni i nieustannie staramy się, żeby przygoda każdego z osobna była równie rozwijająca.

 

Życzymy Wam fantastycznych wakacji, pełnych radości, wypoczynku i kolekcjonowania magicznych wspomnień. Do zobaczenia!!!

 

Oliwia i Graham Reece


Jun 28, 2018

Zajęcia Wakacyjne w The Little Gym Krakow (3-10 roku życia)

Super_Quest_Summer_Camps_2018_Flyer_PL_HR_Page_1

W sierpniu zapraszamy na dwa tygodnie Przygodowych Zajęć Wakacyjnych w The Little Gym Krakow. Od 13 do 24 sierpnia nasi świetnie wyszkoleni instruktorzy każdego dnia będą zabierać dzieci w magiczny świat wyobraźni, szczegółowo zaplanowanych aktywności i kreatywnej zabawy w naszym kolorowym, bezpiecznym i inspirującym otoczeniu.

Każdego dnia możecie wybrać zajęcia poranne, popołudniowe lub jedne i drugie. Będzie również czas na zjedzenie śniadania przed porannymi przygodami i lunchu pomiędzy zajęciami tak, żebyście mogli zostawiać dzieci z nami od 8.30, możecie je odbierać aż do godziny 17.00. 

Elastyczne opcje płatności pozwolą Wam wybrać opłaty za dowolne pół dnia, cały dzień lub wielokrotność dni ze zniżkami rosnącymi w miarę zwiększania ilości wykupionych zajęć. Ilość miejsc jest ograniczona, dlatego konieczna jest wcześniejsza rezerwacja. Im wcześniej zarezerwujecie miejsce, tym większa szansa na letnią zabawę w The Little Gym. Rezerwacji możecie robić podczas wizyty w TLG, mailowo (krakow@thelittlegym.eu) lub telefonicznie (12 264 9401; 501 879 724).

Niezależnie od pogody Zajęcia Wakacyjne w The Little Gym nie mają sobie równych!


Jun 28, 2018

Zgoda na otrzymywanie informacji od The Little Gym Krakow

HuggingSteadyHeads

Sezon 2017/18 zbliża się ku końcowi, ale chcielibyśmy pozostać z Wami w kontakcie. Możecie sami łatwo zdefiniować swoje preferencje dotyczące  informacji otrzymywanych od The Little Gym Krakow o Sezonie Letnim, Przyjęciach Urodzinowych i zajęciach w nowym Sezonie. Wasze dane zostają wyłącznie w posiadaniu The Little Gym, nie dzielimy się nimi z innymi organizacjami, a zdefiniowanie preferencji zajmie tylko chwilkę.

Zgoda na otrzymywanie informacji od The Little Gym Krakow


Jun 27, 2018

Oferta "First Minute" na Sezon 2018/19

Start_Strong_2016-2017_Facebook_Cover_Find_Your_Footing_sq

Zapisz się do programu przed końcem obecnego Sezonu, żeby dostać 10% zniżkę. Oferta wygasa 1 lipca 2018, przedpłata nie jest wymagana.


Jun 27, 2018

The Incredible Kids of The Little Gym

P1150252 (2)

Wielkie gratulacje dla wszystkich fantastycznych dzieci, które przychodziły na zajęcia do The Little Gym Krakow w tym Sezonie!!! 

Jeżeli nie mogliście uczestniczyć w ubiegłotygodniowym Tygodniu Świętowania Osiągnięć, możecie odebrać swój medal i dyplom podczas najbliższej wizyty w TLG.


Jun 21, 2018

Letnie Zajęcia dla Dzieci z Rodzicami 2018

BabyMomonWedge

Drodzy Rodzice,

Dziękujemy za bardzo pozytywną reakcję na naszą propozycję letnich Zajęć dla Dzieci z Rodzicami. Po konsultacjach z Wami, będziemy prowadzić zajęcia w środy i soboty rano. Na pierwsze zajęcia zapraszamy 9 lipca, sezon letni kończymy 26 sierpnia. Grafik oraz szczegóły dotyczące cen karnetów znajdziecie TUTAJ.

Karnety możecie kupić w TLG lub robiąc przelew bankowy. W środę 15 sierpnia NIE będzie zajęć ze względu na święto narodowe.


Jun 16, 2018

NOWOŚCI W SEZONIE 2018/19

TBPL

W nowym Sezonie (2018/19) sprzęt wThe Little Gym Krakow powiększy się o dodatkowy zestaw. Tych klika dodatkowych kształtów rozszerzy i tak już ogromną różnorodność konfiguracji sprzętu i wzbogaci nasz niesamowity program dzięki zwiększeniu doświadczeń i nauki dzieci. Może Wam się wydawać, że jest odpowiedni tylko dla programu Zajęć dla Dzieci z Rodzicami, ale jego wszechstronność ma zastosowanie nawet w programie Zajęć dla Uczniów, głównie dzięki możliwościom wykorzystania różnych jego konfiguracji do wzmacniania i pracy nad kondycją. Będziemy go używać we wszystkich programach dla nowych aktywności i wyzwań, a jego nowe, żywe kolory i unikalne kształty dodadzą nowego wyglądu naszemu dotychczasowemu zestawowi sprzętu na sali gimnastycznej. Testowaliśmy ten nowy zestaw podczas szkolenia w Londynie, na którym byliśmy w kwietniu i jesteśmy przekonani, ze dzieciom spodoba się tak, jak nam.


Jun 8, 2018

Tydzień Świętowania Osiągnięć

Murals_ShowWeek_portrait_orange_A4_PL

Podczas najbliższego tygodnia (18-24 czerwca) dzieci będą prezentować rodzicom, rodzeństwu, dziadkom, instruktorom oraz sobie wzajemnie wybrane umiejętności, których nauczyły się w The Little Gym. W nagrodę za osiągnięcia, będą na nie czekać dyplomy i medale.

 

Tak, jak pozostała część programu, również Tydzień Świętowania Osiągnięć opiera się na założeniu wzajemnego wspierania się oraz na braku rywalizacji wśród dzieci tak, żeby mogły w pełni cieszyć się ze swoich sukcesów i czuć dumę ze swoich osiągnięć.

 

Z punktu widzenia dzieci, najlepiej, żeby w tym tygodniu uczestniczyły w zajęciach w swojej stałej grupie. Jeżeli nie będzie to możliwe, prosimy o informację, która grupa tym razem bardziej Wam odpowiada.

 

Zgodnie z najnowszymi przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych, które weszły w życie 25 maja, robienie zdjęć i kręcenie filmów wymaga pisemnej zgody rodziców. Odpowiednie formularze będą dostępne na recepcji przed każdymi zajęciami, dlatego prosimy o wcześniejsze przybycie, żebyście mieli czas na wypełnienie formularza. Żadne zdjęcia lub filmy nie będą mogły zostać upublicznione bez zgody wszystkich rodziców w każdej z grup.

 

Kolejny Sezon pełen sukcesów w The Little Gym zbliża się ku końcowi, nie możemy się doczekać świętowania z dziećmi podczas naszego wyjątkowego Tygodnia Świętowania Osiągnięć.

FacebookGaleria wydarzeń

 

Halloween Week!