Translate

EN PL

localEventsHeader
Aug 12, 2018

Zajęcia Wakacyjne startują (3-10 lat)

TLG_Facebook_Post_Camps_Skill_Thrill_HandStand_Girl_800x800

13 - 17.08.2018 - W sercu dżunglii

 

20 - 24.08.2018 - Piraci, syreny i morskie przygody

 

zł70.00–zł95.00

 

 

Od poniedziłaku do piątku zapraszamy na zajęcia przygodowe prowadzone przez wyszkolonych instruktorów łączące zabawę i aktywności w specjalnie stworzonej sali gimnastycznej oraz warsztaty artystyczne.

 

ZAREZERWUJ MIEJSCE


Aug 1, 2018

DOŁĄCZ DO ZESPOŁU

TLG_Facebook_Post_Instructor_Beam_Walking_big-smile_Recruiting_800x800

The Little Gym® jest światowym liderem bazujących na gimnastyce programów, wspierających rozwój dzieci od 4 miesiąca do 12 roku życia. Ponad czterdziestoletnie doświadczenie, ogromna ilość badań i setki radosnych dzieci ukształtowały i ugruntowały nasze podejście. Nasza filozofia opiera się na założeniu, że stopniowa nauka w pozbawionym rywalizacji środowisku daje najlepsze rezultaty w rozwoju zdolności fizycznych, społecznych, emocjonalnych oraz potencjału intelektualnego, tak cennych w dzisiejszych czasach.

The Little Gym® opracował program nauczania, odpowiedni dla każdego etapu rozwoju dziecka, wypełniony ruchem, muzyką, nauką i zabawą. W każdej grupie wiekowej wykorzystujemy wiedzę zdobytą na poprzednich zajęciach. Każde dziecko, we własnym tempie, buduje i rozwija pewność siebie i poczucie własnej wartości oparte na kolejnych osiągnięciach.

The Little Gym® Krakow jest jedną z ponad 300 lokalizacji w 21 krajach na całym świecie.

Instruktor / Instruktorka
Miejsce pracy: Kraków

 

Poszukujemy:
Gimnastyczki/gimnastyka, instruktorki/a gimnastyki lub nauczycielki/a wf-u, dynamicznej, radosnej osoby realizującej się w pracy z dziećmi, chcącej dołączyć do zespołu The Little Gym Krakow w pełnym lub częściowym wymiarze godzin.

Nasi instruktorzy z wielką pasją prowadzą zajęcia ogólnorozwojowe, oparte na gimnastyce dla dzieci w wieku od 4 miesiąca do 12 roku życia. The Little Gym Krakow otwarte jest 7 dni w tygodniu przez cały rok.

Jeżeli jesteś ambitną osobą, lubiącą wymagającą pracę w dynamicznym środowisku, chcącą mieć realny, pozytywny wpływ na obecne i przyszłe życie dzieci, aplikuj!

Kwalifikacje:
gimnastyka
nauczanie
taniec
opieka nad dziećmi

Wymagany język:
polski
angielski

Czas rozpoczęcia pracy:
od zaraz

 

DOŁĄCZ DO ZESPOŁU


Jul 27, 2018

Ruszamy się z Pchełkami - Niemowlęta (4-10 miesięcy)

TLG_Facebook_Post_Bugs_Beam_Baby_ParentChild_800x800

Pewnie myślisz: moje dziecko nie potrafi jeszcze raczkować, po co mu zajęcia ruchowe?! Już tłumaczymy. Od urodzenia bardzo dużo dzieje się w małych główkach. Niemowlęcy mózg, jak gąbka, pochłania wszystko, czego doświadczają, a to z kolei tworzy podstawy ich funkcjonowania w życiu. Nasz program pogrupowany w Bloki Edukacyjne, jest tak zaprojektowany, żeby pomagać niemowlętom nabywać kolejne umiejętności potrzebne im na tym etapie rozwoju i wtedy, kiedy zaczną się samodzielnie poruszać. A dodatkowo, w czasie, kiedy Twoje dziecko, zafascynowane i radosne, będzie odkrywać nowe ruchy, kolory i dźwięki, Ty odkryjesz mięśnie ‘uśmiechowe’, o których nie miałeś pojęcia.

 

WYPRÓBUJ NAS - ZAREZERWUJ TERAZ


Jul 20, 2018

Ruszamy się z Pchełkami - Niemowlęta (4-10 miesięcy)

P1140901

W tym wieku przeciętne niemowle posiada świadomość otoczenia: hałasów, muzyki, ludzi itd. Ich mózg rozwija się niezwykle szybko, przyjmując i przetwarzająć ogromne ilości infor-macji. Dzieci w tym wieku najpierw uczą się jak przewracać się z pleców na brzuch i zaczynają odrywać swoją klatkę piersiową od ziemi (4-6 mies), próbują raczkować (7-9 mies) i wchodzą w okres nauki chodzenia (10-12 mies). Równocześnie z tymi milowymi dla rozwoju krokami, niemowlęta zaczynają ćwiczyć małą motorykę, taką jak sięganie po obiekty, machanie lub klaskanie rączkami.

 

• Zajęcia w grupie pozwalają dziecku oswoić się z innymi dziećmi oraz dorosłymi.
• Zajęcia dopasowane do muzyki, wprowadzają dziecko w świat rytmu, świadomości własnego ciała, języka oraz wielu innych aspektów rozwoju.

• Ćwiczenia dla dzieci z rodzicami wzmacniają mięśnie korpusu (torsu, ramion, nóg) i przygotowują dzieci do raczkowania i chodzenia.

• Zmodyfikowane, dopasowane do kolejnych etapów rozwoju dziecka zajęcia gimnastyc-zne rozwijają siłę, świadomość własnego ciała i jego układu względem przestrzeni oraz równowagę.

• Zajęcia z piłkami i bańkami wspomagają rozwój koordynacji ręka - oko.

 

WYPRÓBUJ NAS - ZAREZERWUJ TERAZ


Jun 30, 2018

Czas na refleksje i podziękowania

20180629_184832_Film1-02 (3)

Kończący się Sezon 2017/18 i Zapisy Priorytetowe skłoniły nas do refleksji. 

 

Aż trudno uwierzyć, jak wiele rodzin zapisanych na kolejny Sezon jest z nami od początku działalności The Little Gym w Krakowie, a to już szósty rok. Ogromne podziękowania dla Was! Dziękujemy za Wasze wsparcie, zaufanie, regularne wizyty każdego tygodnia. Możliwość uczestniczenia w Waszym życiu, obserwacji i wspierania rozwoju Waszych dzieci, przyglądanie się temu, jak rosną i zmieniają się Wasze rodziny, to dla nas wielki zaszczyt. Z wieloma z Was przyjaźnimy się w życiu prywatnym i bardzo doceniamy taki przywilej.

 

Dziękujemy również tym rodzinom, które są z nami od niedawna i również zadecydowały o kontynuacji zajęć w kolejnym Sezonie. 

 

Z każdego dziecka przychodzącego na zajęcia do TLG jesteśmy równie dumni i nieustannie staramy się, żeby przygoda każdego z osobna była równie rozwijająca.

 

Życzymy Wam fantastycznych wakacji, pełnych radości, wypoczynku i kolekcjonowania magicznych wspomnień. Do zobaczenia!!!

 

Oliwia i Graham Reece


Jun 28, 2018

Zajęcia Wakacyjne w The Little Gym Krakow (3-10 roku życia)

Super_Quest_Summer_Camps_2018_Flyer_PL_HR_Page_1

W sierpniu zapraszamy na dwa tygodnie Przygodowych Zajęć Wakacyjnych w The Little Gym Krakow. Od 13 do 24 sierpnia nasi świetnie wyszkoleni instruktorzy każdego dnia będą zabierać dzieci w magiczny świat wyobraźni, szczegółowo zaplanowanych aktywności i kreatywnej zabawy w naszym kolorowym, bezpiecznym i inspirującym otoczeniu.

Każdego dnia możecie wybrać zajęcia poranne, popołudniowe lub jedne i drugie. Będzie również czas na zjedzenie śniadania przed porannymi przygodami i lunchu pomiędzy zajęciami tak, żebyście mogli zostawiać dzieci z nami od 8.30, możecie je odbierać aż do godziny 17.00. 

Elastyczne opcje płatności pozwolą Wam wybrać opłaty za dowolne pół dnia, cały dzień lub wielokrotność dni ze zniżkami rosnącymi w miarę zwiększania ilości wykupionych zajęć. Ilość miejsc jest ograniczona, dlatego konieczna jest wcześniejsza rezerwacja. Im wcześniej zarezerwujecie miejsce, tym większa szansa na letnią zabawę w The Little Gym. Rezerwacji możecie robić podczas wizyty w TLG, mailowo (krakow@thelittlegym.eu) lub telefonicznie (12 264 9401; 501 879 724).

Niezależnie od pogody Zajęcia Wakacyjne w The Little Gym nie mają sobie równych!


Jun 28, 2018

Zgoda na otrzymywanie informacji od The Little Gym Krakow

HuggingSteadyHeads

Sezon 2017/18 zbliża się ku końcowi, ale chcielibyśmy pozostać z Wami w kontakcie. Możecie sami łatwo zdefiniować swoje preferencje dotyczące  informacji otrzymywanych od The Little Gym Krakow o Sezonie Letnim, Przyjęciach Urodzinowych i zajęciach w nowym Sezonie. Wasze dane zostają wyłącznie w posiadaniu The Little Gym, nie dzielimy się nimi z innymi organizacjami, a zdefiniowanie preferencji zajmie tylko chwilkę.

Zgoda na otrzymywanie informacji od The Little Gym Krakow


Jun 27, 2018

Oferta "First Minute" na Sezon 2018/19

Start_Strong_2016-2017_Facebook_Cover_Find_Your_Footing_sq

Zapisz się do programu przed końcem obecnego Sezonu, żeby dostać 10% zniżkę. Oferta wygasa 1 lipca 2018, przedpłata nie jest wymagana.


Jun 27, 2018

The Incredible Kids of The Little Gym

P1150252 (2)

Wielkie gratulacje dla wszystkich fantastycznych dzieci, które przychodziły na zajęcia do The Little Gym Krakow w tym Sezonie!!! 

Jeżeli nie mogliście uczestniczyć w ubiegłotygodniowym Tygodniu Świętowania Osiągnięć, możecie odebrać swój medal i dyplom podczas najbliższej wizyty w TLG.


Jun 21, 2018

Letnie Zajęcia dla Dzieci z Rodzicami 2018

BabyMomonWedge

Drodzy Rodzice,

Dziękujemy za bardzo pozytywną reakcję na naszą propozycję letnich Zajęć dla Dzieci z Rodzicami. Po konsultacjach z Wami, będziemy prowadzić zajęcia w środy i soboty rano. Na pierwsze zajęcia zapraszamy 9 lipca, sezon letni kończymy 26 sierpnia. Grafik oraz szczegóły dotyczące cen karnetów znajdziecie TUTAJ.

Karnety możecie kupić w TLG lub robiąc przelew bankowy. W środę 15 sierpnia NIE będzie zajęć ze względu na święto narodowe.


Jun 16, 2018

NOWOŚCI W SEZONIE 2018/19

TBPL

W nowym Sezonie (2018/19) sprzęt wThe Little Gym Krakow powiększy się o dodatkowy zestaw. Tych klika dodatkowych kształtów rozszerzy i tak już ogromną różnorodność konfiguracji sprzętu i wzbogaci nasz niesamowity program dzięki zwiększeniu doświadczeń i nauki dzieci. Może Wam się wydawać, że jest odpowiedni tylko dla programu Zajęć dla Dzieci z Rodzicami, ale jego wszechstronność ma zastosowanie nawet w programie Zajęć dla Uczniów, głównie dzięki możliwościom wykorzystania różnych jego konfiguracji do wzmacniania i pracy nad kondycją. Będziemy go używać we wszystkich programach dla nowych aktywności i wyzwań, a jego nowe, żywe kolory i unikalne kształty dodadzą nowego wyglądu naszemu dotychczasowemu zestawowi sprzętu na sali gimnastycznej. Testowaliśmy ten nowy zestaw podczas szkolenia w Londynie, na którym byliśmy w kwietniu i jesteśmy przekonani, ze dzieciom spodoba się tak, jak nam.


Jun 8, 2018

Tydzień Świętowania Osiągnięć

Murals_ShowWeek_portrait_orange_A4_PL

Podczas najbliższego tygodnia (18-24 czerwca) dzieci będą prezentować rodzicom, rodzeństwu, dziadkom, instruktorom oraz sobie wzajemnie wybrane umiejętności, których nauczyły się w The Little Gym. W nagrodę za osiągnięcia, będą na nie czekać dyplomy i medale.

 

Tak, jak pozostała część programu, również Tydzień Świętowania Osiągnięć opiera się na założeniu wzajemnego wspierania się oraz na braku rywalizacji wśród dzieci tak, żeby mogły w pełni cieszyć się ze swoich sukcesów i czuć dumę ze swoich osiągnięć.

 

Z punktu widzenia dzieci, najlepiej, żeby w tym tygodniu uczestniczyły w zajęciach w swojej stałej grupie. Jeżeli nie będzie to możliwe, prosimy o informację, która grupa tym razem bardziej Wam odpowiada.

 

Zgodnie z najnowszymi przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych, które weszły w życie 25 maja, robienie zdjęć i kręcenie filmów wymaga pisemnej zgody rodziców. Odpowiednie formularze będą dostępne na recepcji przed każdymi zajęciami, dlatego prosimy o wcześniejsze przybycie, żebyście mieli czas na wypełnienie formularza. Żadne zdjęcia lub filmy nie będą mogły zostać upublicznione bez zgody wszystkich rodziców w każdej z grup.

 

Kolejny Sezon pełen sukcesów w The Little Gym zbliża się ku końcowi, nie możemy się doczekać świętowania z dziećmi podczas naszego wyjątkowego Tygodnia Świętowania Osiągnięć.


May 23, 2018

Macie już Misia TLG?!

 

IMG_0869_copy1

Urocze misie do przytulania czekają na dzieci zapisywane na Sezon 2018/19podczas Zapisów Priorytetowych!


May 12, 2018

ZAPRASZMY DO SKORZYSTANIA Z PIERWSZEŃSTWA ZAPISÓW

TLG_PE_Early_Bird_Facebook_Blog_Girl_Jumping_Hoops_ArmsUp_800x800_PL

ZAPRASZMY DO SKORZYSTANIA Z PIERWSZEŃSTWA ZAPISÓW
Oferta wyłącznie dla Członków TLGK dostępna TUTAJ

Plan zajęć na Sezon 2018/19 dostępny TUTAJ

 

OGRANICZONA ILOŚĆ miejsc w grupach!

Nie zwlekaj, JUŻ DZIŚ ZRÓB REZERWACJĘ!

OFERTA KOŃCZY SIĘ 17.06.2018


May 8, 2018

Zapisy Priorytetowe na Sezon 2018-19

TLG_PE_Early_Bird_Facebook_Blog_Enrolment_Offers_800x800_PL

RANNY PTASZEK ŁAPIE ... OKAZJĘ!


Sezon 2017/18 w The Little Gym Krakow był dla nas fantastyczny, od września mieliśmy możliwość obserwować rozwój, postępy i rosnącą pewność ponad 500 dzieci! To dla nas przywilej być częścią ich dziecięcej podróży. Chcielibyśmy mieć taką możliwość również w kolejnym Sezonie, dlatego przygotowaliśmy dla Was ofertę Zapisów Priorytetowych.

Zapisy Priorytetowe na Sezon 2018/19 rozpoczniemy w piątek 1 czerwca. Od tego dnia do 17 czerwca 2018 Członkowie The Little Gym Krakow będą mieć, jedyną taką w Sezonie, możliwość zarezerwowania miejsc w najbardziej odpowiednich grupach, w najniższych możliwych cenach.

Popularność miejsc w grupach jest tak duża, że do 17 czerwca wyłącznie aktualni Członkowie będą mogli skorzystać z oferty Zapisów Priorytetowych. Po Wielkim Tygodniu Świętowania Umiejętności, który w tym Sezonie odbędzie się pomiędzy 18 a 24 czerwca, rezerwacja miejsc w grupach w kolejnym Sezonie zostanie otwarta dla wszystkich pozostałych Rodzin.

Żeby zarezerwować wybrane miejsce, wystarczy mieć aktualne członkowstwo i opłacić rezerwację miejsca w wybranej grupie, w wysokości 100 zł. od dziecka. Kolejne płatności rozpoczną się dopiero od września 2018.

Pod tym linkiem znajdziecie tymczasowy plan zajęć na nowy Sezon, a poniżej opcje płatności i związane z nimi zniżki.

Oliwia i Graham
The Little Gym Krakow

 

1 Płatność - 25% zniżki
 
2 Płatności - 20% zniżki
 
10 Rat - 15% zniżki
 
oraz 20% i 40% zniżki dla drugiego i każdego kolejnego dziecka


Apr 17, 2018

Przygotowania do Tygodnia Świętowania Osiągnięć

TLG_Photo_Session_2017_practice

Do Tygodnia Świętowania Osiągnięć zostało 10 tygodni, dlatego już teraz, w ramach Sesji Treningowych dla Przedszkolaków i Uczniów, będziemy ćwiczyć choreografie i przygotowywać się do tego wielkiego wydarzenia kończącego Sezon. Zachęcamy do korzystania z tej dodatkowej możliwości i przychodzenia na Sesje Treningowe, kiedy tylko to możliwe.

Prosimy o rezerwację miejsc mailowo lub wysyłając sms dzień przed lub w dniu sesji dla danej grupy wiekowej. Skontaktujemy się z Wami wyłącznie w przypadku braku miejsc.

Grafik Sesji Treningowych:

wtorki 16.00 – 16.45 – Uczniowie średniozaawansowani i zaawansowani (6-12 lat)

środy 16.00 – 16.45 – Świetni Kumple i Uczniowie początkujący (5-8 lat)

czwartki 16.00 – 16.30 – Pantery i Super Pantery (19-36 miesiąca życia)

piątki 16.15 – 17.00 – Zabawne Żabki i Wesołe Robaczki (3 i 4-latki)

 

Jeżeli nie macie możliwości korzystania z Sesji Treningowych, nic straconego, będziemy oczywiście przygotowywać dzieci do Tygodnia Świętowania Osiągnięć podczas zajęć. Jeżeli macie jakieś zaległe zajęcia do odrabiania, skorzystajcie z nich jak najszybciej – to również pomoże dzieciom w przygotowaniach.

Do zobaczenia


Mar 22, 2018

ZAREZERWUJ PRZYJĘCIE W THE LITTLE GYM

Zaproszenie

REZERWUJ TERAZ, ŻEBY UNIKNĄĆ ROZCZAROWANIA!!
Wygląda na to, że długie zimowe wieczory ułatwiały rodzicom organizację czasu, mieliśmy ostatnio bardzo dużo rezerwacji przyjęć urodzinowych.

 

Terminy w marcu były zarezerwowane już od dawna, a terminy na kwiecień, maj, a nawet czerwiec zapełniają się już teraz. Jeżeli macie wybrany termin przyjęcia, nie czekajcie z rezerwacją, żeby uniknąć rozczarowania.

 

Więcej szczegółów na naszej STRONIE WWW i w BROSZURZE do pobrania.

 

Z przyjemnością odpowiemy na Wasze pytania. Jesteśmy dostępni pod numerem: 12 264 9401 lub 501 879 724 lub pod adresem: krakow@thelittlegym.eu.

 

The Little Gym Krakow Team


Mar 21, 2018

Ważne Daty marzec-lipiec 2018

TheLittleGym_KRAKOW_wazne_daty_03_07_2018

Tym razem przesyłamy Wam informację o tym, co przygotowujemy dla dzieci w nadchodzących miesiącach. Ważne Datyw załączniku - możecie wydrukować i powiesić na lodówce.
Nie możemy się doczekać na wszystkie te ważne wydarzenia i przeżywanie ich wspólnie z dziećmi!

WAŻNE_DATY


Mar 5, 2018

O czym Ptaszki ćwierkają

fullsizeoutput_806

Rodzice Ptaszków, 
W tym tygodniu możecie przynieść na zajęcia ulubioną książeczkę Waszego Ptaszka, może też być kilka książeczek. Będziemy ćwiczyć aktywne czytanie i opowiemy Wam o tym, dlaczego jest istotne już na tak wczesnym etapie rozwoju.

​Pamiętajcie, jeżeli tylko macie możliwość, czekamy na Was dwa razy w tygodniu. Ptaszki są​ nieustannie w ruchu, wspina​ją​ się i zwiedza​ją​ wszystko w zasięgu wzroku. ​Specjalnie dla nich tworzymy co tydzień inne, wyjątkowe otoczenie, w którym Mali Odkrywcy poznają innych, wzmacniają małe ciałka i rozwijają koordynację ruchów. Każde nowe odkrycie ​to dla​ Was​ duma i ​uśmiech​, dla dzieci​ pewność siebie, a dla nas ogromna satysfakcja​.

D​o zobaczenia!


Dec 23, 2017

Wesołych Świąt

Happy Christmas

Wszystkim, i dużym i małym, życzymy radosnych Świąt pełnych miłości, spokoju i .... ZABAWY!!!

 

Zespół The Little Gym

 

The Little Gym Krakow będzie ponownie otwarte 2 stycznia 2018, żeby rozpocząć kolejny rok pełen Zabawy na Serio.


Dec 13, 2017

Dookoła Świata z Mikołajem

Picture2

Świąteczne zajęcia kostiumowe
18 - 23 grudnia

W ostatnim tygodniu zajęć przed przerwą świąteczną The Little Gym Krakow przemieni się w Magiczną, Zimową Krainę.

Świąteczne kostiumy lub akcenty strojów dzieci i rodziców mile widziane. Zajęcia będą się odbywać zgodnie ze stałym grafikiem.

Przypominamy, że pomiędzy 24 grudnia, a 1 stycznia The Little Gym Krakow będzie zamknięte.
Jeżeli Wasze zajęcia przypadają w niedzielę 24.12, zapraszamy do rezerwacji miejsc w ciągu tygodnia Zajęć Świątecznych.


Nov 29, 2017

Jeszcze nie jest za późno, żeby dołączyć do Zabawy na Serio!

Not too late

Jeszcze nie jest za późno, żeby dołączyć do The Little Gym Krakow w Sezonie 2017/18. Zostało kilka wolnych miejsc w naszym programie zajęć ogólnorozwojowych opartych na gimnastyce dla dzieci od 4 miesiąca do 12 roku życia. Zajęcia prowadzimy po polsku i po angielsku.

Rezerwacja zajęć próbnych:

Zarezerwuj teraz


Nov 5, 2017

Plac Budowy

Construction Site

Już w poniedziałek rozpoczynamy nowy Blok Edukacyjny. Przez najbliższe 4 tygodnie sala gimnastyczna będzie placem budowy, na którym Przedszkolaki (3-5 lat) będą „ruszać głową, zanim ruszą sobą”, maluszki na zajęciach dla Dzieci z Rodzicami (4-36 miesiąca) będą doświadczać zmian wysokości i kierunków, a Uczniowie (6-12 lat) będą doskonalić różnicowanie tempa w zależności od wymagań konkretnego ćwiczenia … to doskonała kontynuacja Potwornie Zabawnych Zajęć Halloweenowych.


Oct 31, 2017

Pierwsze Halloween w The Little Gym!

First Halloween

Drodzy Rodzice,

Ze względu na środowe święto, postanowiliśmy stworzyć dodatkowe zajęcia specjalnie dla Pchełek (4-9 miesiąca życia), żeby nie ominęła ich zabawa Halloween’owa w The Little Gym. Na te dodatkowe, wyjątkowe Wesołe Halloween zapraszamy w czwartek 2 listopada o godzinie 14.00 wszystkie Pchełki – niezależnie od tego, czy już chodzą na nasze stałe Pchełkowe zajęcia, czy są młodszym rodzeństwem dzieci w naszym programie.

 

O magiczne Halloween i specjalną zabawę w tym tygodniu będą dbać Dobre Duszki i przyjazne zwierzątka. Jeżeli masz maluszka w wieku od 4 do 9 miesiąca życia, dołącz do naszej Halloween’owej zabawy kostiumowej.

Prosimy o potwierdzenie obecności na Wesołym Halloween. Nie możemy się doczekać na te specjalne zajęcia dla uroczych Pchełek i ich Rodziców!

Do zobaczenia!


Oct 26, 2017

POTWORNIE ZABAWNE ZAJĘCIA!

TheLittleGym_Halloween_2017_Facebook_image_800x800_no-text

Od poniedziałku 30.10 do niedzieli 5.11 The Little Gym Krakow będzie ociekać … jeszcze większą radością, a nasz stały program, zastąpią POTWORNIE ZABAWNE ZAJĘCIA! O magiczne Halloween i specjaln​ą dostosowan​ą​ do wieku  zabawę, będą w tym tygodniu dbać Dobre Duszki, Czarownice i inne istoty. Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci i rodziców do udziału w tych wyjątkowych zajęciach. Jeżeli macie ochotę dołączyć do nas i również całkowicie lub częściowo przeistoczyć się w mniej lub bardziej mroczne, halloween’owe postaci, będzie nam strasznie miło J 

 

Potwornie Zabawne Zajęcia będą się odbywać zgodnie ze stałym planem. Ze względu na święto 1 listopada, w środę TLGK będzie nieczynne, dlatego dzieci, których zajęcia przypadają w środy, zachęcamy do przełożenia wizyty na inny dzień tego tygodnia. W tym tygodniu nie będzie Sesji Treningowych.

 

Do zobaczenia!!!!


Oct 26, 2017

The Little Gym Krakow obchodzi dzisiaj 5 urodziny!!!!

5 year birthday

Dziękujemy The Little Gym Europe, naszym rodzinom, przyjaciołom i zespołowi instruktorów (byłym i obecnym) za pomoc w tworzeniu wyjątkowego miejsca dla dzieci. Przed nami kolejne lata pełne pasji i Zabawy na Serio!

Oliwia i Graham


Oct 20, 2017

Muzyka w The Little Gym

BoyHoldingShakers

Czy wiecie, że przez ponad 40 lat The Little Gym International pisze i nagrywa

muzykę do wszystkich naszych programów?! Każda grupa wiekowa w każdym

tygodniu sezonu ma przypisaną unikalną listę utworów z instrukcjami skupiającą się

na fizycznym, poznawczym, społecznym i emocjonalnym rozwoju dzieci oraz z

muzyką w tle ilustrującą zajęcia, sprawiającą, że są pełne zabawy i jeszcze bardziej

stymulujące.

Muzyka z instrukcjami nagrana jest w języku angielskim, dlatego dzieci dodatkowo

mają kontakt z tym językiem podczas zajęć, co jest dodatkową korzyścią w krajach,

w których angielski nie jest językiem ojczystym.

Muzyka The Little Gym pomaga w wielowymiarowym rozwoju dzieci podczas zajęć,

ponieważ stymuluje wyobraźnię, ruch i zdolności poznawcze każdego z nich.


Oct 9, 2017

Zmiana w Sesji Treningowej (5-12 lat)

SS_Facebook_PrimarySchool_GS-Backhandspring__Boy_LOGO_800x800_EN

Środowa Sesja Treningowa dla dzieci od 5 do 12 roku życia cieszy się tak dużą frekwencją, że ze względu na korzyści dla dzieci, dzielimy ją na dwie sesje według wieku. Od najbliższego tygodnia Sesja Treningowa w środy będzie wyłącznie dla dzieci w wieku 5, 6 i 7 lat. Na nową Sesję Treningową dla dzieci od 8 do 12 roku życia zapraszamy we wtorki o godzinie 16.00.

Tak, jak do tej pory miejsca w Sesjach Treningowych możecie rezerwować najwcześniej dzień wcześniej mailowo lub wysyłając smsa. Listę obecności tworzymy w kolejności zgłoszeń. Nie czekajcie na potwierdzenie, skontaktujemy się z Wami wyłącznie na wypadek, gdyby nie było już miejsc.

FacebookGaleria wydarzeń

 

Halloween Week!