Translate

EN PL

blogHeader
Pomysły i porady od

The Little Gym 

 

Zarezerwuj pierwsze zajęcia gimnastyczne dla swojego Dziecka

TLG_Facebook_Post_Girl_Bar_PrimarySchool_800x800

Czy Twoje dziecko chce się nauczyć stania na rękach, gwiazdy albo salta w tył? Wypróbuj Zajęcia dla Uczniów (od 6 do 12 roku życia) w The Little Gym, które pomagają dzieciom nie tylko w doskonaleniu umiejętności fizycznych, ale również wspomagają ich pewność siebie, pozytywnie wpływają na poczucie własnej wartości i ogólne samopoczucie.


Pozbawione rywalizacji środowisko wypełnione jest zabawą, ale cel zajęć jest poważny – wspomaganie ogólnego rozwoju dzieci przez ruch i gimnastykę zgodnie z naszą wyjątkową metodą The Little Gym.


Kliknij w link poniżej, żeby zarezerwować zajęcia próbne: ZAREZERWUJ TERAZ


Zarezerwuj pierwszą Przygodę dla Twojego Przedszkolaka

TLG_Facebook_Post_Beam-Boy_Instructor_Pre-School_800x800

Może wypróbujesz nasze, stworzone przez ekspertów, Zajęcia dla Przedszkolaków (od 3 do 5 lat) wspomagające ich intelektualny, emocjonalny, fizyczny i społeczny rozwój. Pozbawione rywalizacji środowisko wypełnione jest zabawą, ale cel zajęć jest poważny – wspomaganie ogólnego rozwoju dzieci przez ruch i gimnastykę zgodnie z naszą wyjątkową metodą The Little Gym.


Kliknij w link poniżej, żeby zarezerwować zajęcia próbne: ZAREZERWUJ TERAZ


Zarezerwuj próbne Zajęcia dla Dzieci z Rodzicami

TLG_Facebook_Post_Bugs_Beam_Baby_ParentChild_800x800_copy

Może wypróbujesz nasze niepowtarzalne Zajęcia dla Dzieci z Rodzicami (pomiędzy 4, a 36 miesiącem życia)?

 

Masz wpływ na intelektualny, emocjonalny, fizyczny i społeczny rozwój swojego dziecka w czasie zajęć wypełnionych bodźcami mutli-sensorycznymi. To również okazja do spędzenia czasu z innymi rodzicami, których dzieci są na tym samym etapie rozwoju, dzielenia się z nimi swoimi wyzwaniami i radościami. Kliknij w link poniżej, żeby zarezerwować zajęcia próbne: ZAREZERWUJ TERAZ


Jeszcze nie jest za późno, żeby do nas dołączyć

channelEnergy_A_Few_Spots_Left_polish

Ponad 250 rodzin jest już zapisanych na zajęcia w tym sezonie, ale mamy jeszcze kilka wolnych miejsc dla dzieci w wieku od 4 miesiąca do 12 roku życia.

Zarezerwuj zajęcia próbne klikając w LINK poniżej i sprawdź sam, jak wiele korzyści ma dla dzieci nasz program. Dla osób, które dołączą do programu w dniu zajęć próbnych, 10% zniżki!


Halloween w The Little Gym

TheLittleGym_Halloween_2017_Facebook_image_800x800_no-text_copy

Drodzy Rodzice,

W poniedziałek 29.10 i w środę 31.10 The Little Gym Krakow będzie ociekać … jeszcze większą radością podczas potwornie zabawnego Halloween, wyłącznie dla naszych Członków.

 

Poniedziałkowa zabawa będzie trwała od godziny 17.00 do 19.30 i jest przeznaczona dla dzieci do 4 roku życia. Środowa, w tych samych godzinach – dla dzieci od 4 roku. Bardzo prosimy o przestrzeganie tych przedziałów wiekowych.

 

O magiczne Halloween i specjalną, dostosowaną do wieku zabawę, będą w tym tygodniu dbać dobre duszki, chochliki, czarownice i inne istoty, a fotograf będzie uwieczniał Wasze niezapomniane chwile i fantastyczne kostiumy.

 

Jeżeli chcecie wziąć udział w tej wyjątkowej zabawie, prosimy o wypełnienie formularza i wyrażenie zgody na fotografowanie. Zdjęcia będziemy zamieszczać na naszej stronie internetowej i mediach społecznościowych. Po wypełnieniu formularza, prosimy o zapisanie się na listę podczas najbliższej wizyty w TLG. Formularze dostępne są w TLG i online: https://krakow.thelittlegym.eu/czonkowie-zgoszenie-zgoda

 

Jeżeli jesteście zapisani na poniedziałkowe lub środowe popołudniowe zajęcia, skontaktujcie się z nami, żeby zarezerwować inny termin na odrobienie swoich zajęć.

 

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci i rodziców do udziału w tych wyjątkowych zajęciach. Jeżeli macie ochotę całkowicie lub częściowo przeistoczyć się w mniej lub bardziej mroczne, halloween’owe postaci, będzie nam strasznie miło J Nie możemy się doczekać na potwornie zabawne Halloween z Wami!!!


Czego spodziewać się po Zabawnej Żabce lub Wesołym Robaczku

Dla rodziców 3-latków, prawie 3-latków i starszych dzieci, które przychodzą lub chcą przyjść na zajęcia do The Little Gym Krakow. Link do filmu pokazuje, czego można się spodziewać po 3 i 4-latkach, które samodzielne uczestniczą w zajęciach w The Little Gym. Film dostępny jest jedynie w języku angielskim, ale jesteśmy do dyspozycji tych rodziców, którzy potrzebują uzupełnienia informacji z filmu, żeby jak najlepiej przygotować Was i poinformować, czego możecie się spodziewać, zwłaszcza na początku.

Kliknij na zdjęcie, żeby dowiedzieć się więcej o zespole TLG Krakow

PhotoGrid_1536832365940


Dzień Otwarty - czy masz Pchełkę?

Bugs_Boost_GetMovingSocial_group_1400x1400_PL

Schedule · Wednesday, September 12 
9:15 AM - 10:00 AM
Wytamy w The Little Gym / Welcome to The Little Gym 
10:00 AM - 11:00 AM
Zajęcia próbne dla Pchełek / Introductory Bugs Class
11:00 AM - 12:30 PM
Spotkanie po zajęciach / Post-class Mixer

 

Jeżeli jesteś mamą maluszka poniżej 10 miesiąca życia lub wkrótce będziesz mamą, serdecznie zapraszamy na przedpołudnie dla mam i maluszków, pyszne przekąski i napoje oraz możliwość skorzystania z darmowych zajęć dla Rodziców z Dziećmi w naszej grupie Pchełek. Towarzystwo cudwnych mam i maluszków w podobnym wieku oraz świetna zabawa gwarantowane! Tatusiowie również mile widziani!

 

SIGN UP


Zajęcia startują już za chwilę

Classes_Start_Soon_PL_SQ

Drodzy Rodzice,

Przypominamy, że nowy sezon w The Little Gym rozpoczyna się 27 sierpnia.

 

Jeżeli chcecie otrzymywać newslettery i wiadomości dotyczące zajęć, przyjęć urodzinowych i wydarzeń specjalnych, prosimy o wyrażenie zgody przy pomocy formularza.  

 

Czekamy na Wasze telefony pod numerami: 12 264 94 01 i 501 879 724 lub maile, jeżeli macie pytania dotyczące zajęć w nadchodzącym sezonie.

Pozdrawiamy serdecznie,


Zajęcia Wakacyjne startują (3-10 lat)

TLG_Facebook_Post_Camps_Skill_Thrill_HandStand_Girl_800x800

13 - 17.08.2018 - W sercu dżunglii

 

20 - 24.08.2018 - Piraci, syreny i morskie przygody

 

zł70.00–zł95.00

 

 

Od poniedziłaku do piątku zapraszamy na zajęcia przygodowe prowadzone przez wyszkolonych instruktorów łączące zabawę i aktywności w specjalnie stworzonej sali gimnastycznej oraz warsztaty artystyczne.

 

ZAREZERWUJ MIEJSCE


DOŁĄCZ DO ZESPOŁU

TLG_Facebook_Post_Instructor_Beam_Walking_big-smile_Recruiting_800x800

The Little Gym® jest światowym liderem bazujących na gimnastyce programów, wspierających rozwój dzieci od 4 miesiąca do 12 roku życia. Ponad czterdziestoletnie doświadczenie, ogromna ilość badań i setki radosnych dzieci ukształtowały i ugruntowały nasze podejście. Nasza filozofia opiera się na założeniu, że stopniowa nauka w pozbawionym rywalizacji środowisku daje najlepsze rezultaty w rozwoju zdolności fizycznych, społecznych, emocjonalnych oraz potencjału intelektualnego, tak cennych w dzisiejszych czasach.

The Little Gym® opracował program nauczania, odpowiedni dla każdego etapu rozwoju dziecka, wypełniony ruchem, muzyką, nauką i zabawą. W każdej grupie wiekowej wykorzystujemy wiedzę zdobytą na poprzednich zajęciach. Każde dziecko, we własnym tempie, buduje i rozwija pewność siebie i poczucie własnej wartości oparte na kolejnych osiągnięciach.

The Little Gym® Krakow jest jedną z ponad 300 lokalizacji w 21 krajach na całym świecie.

Instruktor / Instruktorka
Miejsce pracy: Kraków

 

Poszukujemy:
Gimnastyczki/gimnastyka, instruktorki/a gimnastyki lub nauczycielki/a wf-u, dynamicznej, radosnej osoby realizującej się w pracy z dziećmi, chcącej dołączyć do zespołu The Little Gym Krakow w pełnym lub częściowym wymiarze godzin.

Nasi instruktorzy z wielką pasją prowadzą zajęcia ogólnorozwojowe, oparte na gimnastyce dla dzieci w wieku od 4 miesiąca do 12 roku życia. The Little Gym Krakow otwarte jest 7 dni w tygodniu przez cały rok.

Jeżeli jesteś ambitną osobą, lubiącą wymagającą pracę w dynamicznym środowisku, chcącą mieć realny, pozytywny wpływ na obecne i przyszłe życie dzieci, aplikuj!

Kwalifikacje:
gimnastyka
nauczanie
taniec
opieka nad dziećmi

Wymagany język:
polski
angielski

Czas rozpoczęcia pracy:
od zaraz

 

DOŁĄCZ DO ZESPOŁU


Ruszamy się z Pchełkami - Niemowlęta (4-10 miesięcy)

TLG_Facebook_Post_Bugs_Beam_Baby_ParentChild_800x800

Pewnie myślisz: moje dziecko nie potrafi jeszcze raczkować, po co mu zajęcia ruchowe?! Już tłumaczymy. Od urodzenia bardzo dużo dzieje się w małych główkach. Niemowlęcy mózg, jak gąbka, pochłania wszystko, czego doświadczają, a to z kolei tworzy podstawy ich funkcjonowania w życiu. Nasz program pogrupowany w Bloki Edukacyjne, jest tak zaprojektowany, żeby pomagać niemowlętom nabywać kolejne umiejętności potrzebne im na tym etapie rozwoju i wtedy, kiedy zaczną się samodzielnie poruszać. A dodatkowo, w czasie, kiedy Twoje dziecko, zafascynowane i radosne, będzie odkrywać nowe ruchy, kolory i dźwięki, Ty odkryjesz mięśnie ‘uśmiechowe’, o których nie miałeś pojęcia.

 

WYPRÓBUJ NAS - ZAREZERWUJ TERAZ


Ruszamy się z Pchełkami - Niemowlęta (4-10 miesięcy)

P1140901

W tym wieku przeciętne niemowle posiada świadomość otoczenia: hałasów, muzyki, ludzi itd. Ich mózg rozwija się niezwykle szybko, przyjmując i przetwarzająć ogromne ilości infor-macji. Dzieci w tym wieku najpierw uczą się jak przewracać się z pleców na brzuch i zaczynają odrywać swoją klatkę piersiową od ziemi (4-6 mies), próbują raczkować (7-9 mies) i wchodzą w okres nauki chodzenia (10-12 mies). Równocześnie z tymi milowymi dla rozwoju krokami, niemowlęta zaczynają ćwiczyć małą motorykę, taką jak sięganie po obiekty, machanie lub klaskanie rączkami.

 

• Zajęcia w grupie pozwalają dziecku oswoić się z innymi dziećmi oraz dorosłymi.
• Zajęcia dopasowane do muzyki, wprowadzają dziecko w świat rytmu, świadomości własnego ciała, języka oraz wielu innych aspektów rozwoju.

• Ćwiczenia dla dzieci z rodzicami wzmacniają mięśnie korpusu (torsu, ramion, nóg) i przygotowują dzieci do raczkowania i chodzenia.

• Zmodyfikowane, dopasowane do kolejnych etapów rozwoju dziecka zajęcia gimnastyc-zne rozwijają siłę, świadomość własnego ciała i jego układu względem przestrzeni oraz równowagę.

• Zajęcia z piłkami i bańkami wspomagają rozwój koordynacji ręka - oko.

 

WYPRÓBUJ NAS - ZAREZERWUJ TERAZ


Czas na refleksje i podziękowania

20180629_184832_Film1-02 (3)

Kończący się Sezon 2017/18 i Zapisy Priorytetowe skłoniły nas do refleksji. 

 

Aż trudno uwierzyć, jak wiele rodzin zapisanych na kolejny Sezon jest z nami od początku działalności The Little Gym w Krakowie, a to już szósty rok. Ogromne podziękowania dla Was! Dziękujemy za Wasze wsparcie, zaufanie, regularne wizyty każdego tygodnia. Możliwość uczestniczenia w Waszym życiu, obserwacji i wspierania rozwoju Waszych dzieci, przyglądanie się temu, jak rosną i zmieniają się Wasze rodziny, to dla nas wielki zaszczyt. Z wieloma z Was przyjaźnimy się w życiu prywatnym i bardzo doceniamy taki przywilej.

 

Dziękujemy również tym rodzinom, które są z nami od niedawna i również zadecydowały o kontynuacji zajęć w kolejnym Sezonie. 

 

Z każdego dziecka przychodzącego na zajęcia do TLG jesteśmy równie dumni i nieustannie staramy się, żeby przygoda każdego z osobna była równie rozwijająca.

 

Życzymy Wam fantastycznych wakacji, pełnych radości, wypoczynku i kolekcjonowania magicznych wspomnień. Do zobaczenia!!!

 

Oliwia i Graham Reece


Zajęcia Wakacyjne w The Little Gym Krakow (3-10 roku życia)

Super_Quest_Summer_Camps_2018_Flyer_PL_HR_Page_1

W sierpniu zapraszamy na dwa tygodnie Przygodowych Zajęć Wakacyjnych w The Little Gym Krakow. Od 13 do 24 sierpnia nasi świetnie wyszkoleni instruktorzy każdego dnia będą zabierać dzieci w magiczny świat wyobraźni, szczegółowo zaplanowanych aktywności i kreatywnej zabawy w naszym kolorowym, bezpiecznym i inspirującym otoczeniu.

Każdego dnia możecie wybrać zajęcia poranne, popołudniowe lub jedne i drugie. Będzie również czas na zjedzenie śniadania przed porannymi przygodami i lunchu pomiędzy zajęciami tak, żebyście mogli zostawiać dzieci z nami od 8.30, możecie je odbierać aż do godziny 17.00. 

Elastyczne opcje płatności pozwolą Wam wybrać opłaty za dowolne pół dnia, cały dzień lub wielokrotność dni ze zniżkami rosnącymi w miarę zwiększania ilości wykupionych zajęć. Ilość miejsc jest ograniczona, dlatego konieczna jest wcześniejsza rezerwacja. Im wcześniej zarezerwujecie miejsce, tym większa szansa na letnią zabawę w The Little Gym. Rezerwacji możecie robić podczas wizyty w TLG, mailowo (krakow@thelittlegym.eu) lub telefonicznie (12 264 9401; 501 879 724).

Niezależnie od pogody Zajęcia Wakacyjne w The Little Gym nie mają sobie równych!


Zgoda na otrzymywanie informacji od The Little Gym Krakow

HuggingSteadyHeads

Sezon 2017/18 zbliża się ku końcowi, ale chcielibyśmy pozostać z Wami w kontakcie. Możecie sami łatwo zdefiniować swoje preferencje dotyczące  informacji otrzymywanych od The Little Gym Krakow o Sezonie Letnim, Przyjęciach Urodzinowych i zajęciach w nowym Sezonie. Wasze dane zostają wyłącznie w posiadaniu The Little Gym, nie dzielimy się nimi z innymi organizacjami, a zdefiniowanie preferencji zajmie tylko chwilkę.

Zgoda na otrzymywanie informacji od The Little Gym Krakow


Oferta "First Minute" na Sezon 2018/19

Start_Strong_2016-2017_Facebook_Cover_Find_Your_Footing_sq

Zapisz się do programu przed końcem obecnego Sezonu, żeby dostać 10% zniżkę. Oferta wygasa 1 lipca 2018, przedpłata nie jest wymagana.


The Incredible Kids of The Little Gym

P1150252 (2)

Wielkie gratulacje dla wszystkich fantastycznych dzieci, które przychodziły na zajęcia do The Little Gym Krakow w tym Sezonie!!! 

Jeżeli nie mogliście uczestniczyć w ubiegłotygodniowym Tygodniu Świętowania Osiągnięć, możecie odebrać swój medal i dyplom podczas najbliższej wizyty w TLG.


Letnie Zajęcia dla Dzieci z Rodzicami 2018

BabyMomonWedge

Drodzy Rodzice,

Dziękujemy za bardzo pozytywną reakcję na naszą propozycję letnich Zajęć dla Dzieci z Rodzicami. Po konsultacjach z Wami, będziemy prowadzić zajęcia w środy i soboty rano. Na pierwsze zajęcia zapraszamy 9 lipca, sezon letni kończymy 26 sierpnia. Grafik oraz szczegóły dotyczące cen karnetów znajdziecie TUTAJ.

Karnety możecie kupić w TLG lub robiąc przelew bankowy. W środę 15 sierpnia NIE będzie zajęć ze względu na święto narodowe.


NOWOŚCI W SEZONIE 2018/19

TBPL

W nowym Sezonie (2018/19) sprzęt wThe Little Gym Krakow powiększy się o dodatkowy zestaw. Tych klika dodatkowych kształtów rozszerzy i tak już ogromną różnorodność konfiguracji sprzętu i wzbogaci nasz niesamowity program dzięki zwiększeniu doświadczeń i nauki dzieci. Może Wam się wydawać, że jest odpowiedni tylko dla programu Zajęć dla Dzieci z Rodzicami, ale jego wszechstronność ma zastosowanie nawet w programie Zajęć dla Uczniów, głównie dzięki możliwościom wykorzystania różnych jego konfiguracji do wzmacniania i pracy nad kondycją. Będziemy go używać we wszystkich programach dla nowych aktywności i wyzwań, a jego nowe, żywe kolory i unikalne kształty dodadzą nowego wyglądu naszemu dotychczasowemu zestawowi sprzętu na sali gimnastycznej. Testowaliśmy ten nowy zestaw podczas szkolenia w Londynie, na którym byliśmy w kwietniu i jesteśmy przekonani, ze dzieciom spodoba się tak, jak nam.


Tydzień Świętowania Osiągnięć

Murals_ShowWeek_portrait_orange_A4_PL

Podczas najbliższego tygodnia (18-24 czerwca) dzieci będą prezentować rodzicom, rodzeństwu, dziadkom, instruktorom oraz sobie wzajemnie wybrane umiejętności, których nauczyły się w The Little Gym. W nagrodę za osiągnięcia, będą na nie czekać dyplomy i medale.

 

Tak, jak pozostała część programu, również Tydzień Świętowania Osiągnięć opiera się na założeniu wzajemnego wspierania się oraz na braku rywalizacji wśród dzieci tak, żeby mogły w pełni cieszyć się ze swoich sukcesów i czuć dumę ze swoich osiągnięć.

 

Z punktu widzenia dzieci, najlepiej, żeby w tym tygodniu uczestniczyły w zajęciach w swojej stałej grupie. Jeżeli nie będzie to możliwe, prosimy o informację, która grupa tym razem bardziej Wam odpowiada.

 

Zgodnie z najnowszymi przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych, które weszły w życie 25 maja, robienie zdjęć i kręcenie filmów wymaga pisemnej zgody rodziców. Odpowiednie formularze będą dostępne na recepcji przed każdymi zajęciami, dlatego prosimy o wcześniejsze przybycie, żebyście mieli czas na wypełnienie formularza. Żadne zdjęcia lub filmy nie będą mogły zostać upublicznione bez zgody wszystkich rodziców w każdej z grup.

 

Kolejny Sezon pełen sukcesów w The Little Gym zbliża się ku końcowi, nie możemy się doczekać świętowania z dziećmi podczas naszego wyjątkowego Tygodnia Świętowania Osiągnięć.


Macie już Misia TLG?!

 

IMG_0869_copy1

Urocze misie do przytulania czekają na dzieci zapisywane na Sezon 2018/19podczas Zapisów Priorytetowych!


ZAPRASZMY DO SKORZYSTANIA Z PIERWSZEŃSTWA ZAPISÓW

TLG_PE_Early_Bird_Facebook_Blog_Girl_Jumping_Hoops_ArmsUp_800x800_PL

ZAPRASZMY DO SKORZYSTANIA Z PIERWSZEŃSTWA ZAPISÓW
Oferta wyłącznie dla Członków TLGK dostępna TUTAJ

Plan zajęć na Sezon 2018/19 dostępny TUTAJ

 

OGRANICZONA ILOŚĆ miejsc w grupach!

Nie zwlekaj, JUŻ DZIŚ ZRÓB REZERWACJĘ!

OFERTA KOŃCZY SIĘ 17.06.2018


Zapisy Priorytetowe na Sezon 2018-19

TLG_PE_Early_Bird_Facebook_Blog_Enrolment_Offers_800x800_PL

RANNY PTASZEK ŁAPIE ... OKAZJĘ!


Sezon 2017/18 w The Little Gym Krakow był dla nas fantastyczny, od września mieliśmy możliwość obserwować rozwój, postępy i rosnącą pewność ponad 500 dzieci! To dla nas przywilej być częścią ich dziecięcej podróży. Chcielibyśmy mieć taką możliwość również w kolejnym Sezonie, dlatego przygotowaliśmy dla Was ofertę Zapisów Priorytetowych.

Zapisy Priorytetowe na Sezon 2018/19 rozpoczniemy w piątek 1 czerwca. Od tego dnia do 17 czerwca 2018 Członkowie The Little Gym Krakow będą mieć, jedyną taką w Sezonie, możliwość zarezerwowania miejsc w najbardziej odpowiednich grupach, w najniższych możliwych cenach.

Popularność miejsc w grupach jest tak duża, że do 17 czerwca wyłącznie aktualni Członkowie będą mogli skorzystać z oferty Zapisów Priorytetowych. Po Wielkim Tygodniu Świętowania Umiejętności, który w tym Sezonie odbędzie się pomiędzy 18 a 24 czerwca, rezerwacja miejsc w grupach w kolejnym Sezonie zostanie otwarta dla wszystkich pozostałych Rodzin.

Żeby zarezerwować wybrane miejsce, wystarczy mieć aktualne członkowstwo i opłacić rezerwację miejsca w wybranej grupie, w wysokości 100 zł. od dziecka. Kolejne płatności rozpoczną się dopiero od września 2018.

Pod tym linkiem znajdziecie tymczasowy plan zajęć na nowy Sezon, a poniżej opcje płatności i związane z nimi zniżki.

Oliwia i Graham
The Little Gym Krakow

 

1 Płatność - 25% zniżki
 
2 Płatności - 20% zniżki
 
10 Rat - 15% zniżki
 
oraz 20% i 40% zniżki dla drugiego i każdego kolejnego dziecka


Przygotowania do Tygodnia Świętowania Osiągnięć

TLG_Photo_Session_2017_practice

Do Tygodnia Świętowania Osiągnięć zostało 10 tygodni, dlatego już teraz, w ramach Sesji Treningowych dla Przedszkolaków i Uczniów, będziemy ćwiczyć choreografie i przygotowywać się do tego wielkiego wydarzenia kończącego Sezon. Zachęcamy do korzystania z tej dodatkowej możliwości i przychodzenia na Sesje Treningowe, kiedy tylko to możliwe.

Prosimy o rezerwację miejsc mailowo lub wysyłając sms dzień przed lub w dniu sesji dla danej grupy wiekowej. Skontaktujemy się z Wami wyłącznie w przypadku braku miejsc.

Grafik Sesji Treningowych:

wtorki 16.00 – 16.45 – Uczniowie średniozaawansowani i zaawansowani (6-12 lat)

środy 16.00 – 16.45 – Świetni Kumple i Uczniowie początkujący (5-8 lat)

czwartki 16.00 – 16.30 – Pantery i Super Pantery (19-36 miesiąca życia)

piątki 16.15 – 17.00 – Zabawne Żabki i Wesołe Robaczki (3 i 4-latki)

 

Jeżeli nie macie możliwości korzystania z Sesji Treningowych, nic straconego, będziemy oczywiście przygotowywać dzieci do Tygodnia Świętowania Osiągnięć podczas zajęć. Jeżeli macie jakieś zaległe zajęcia do odrabiania, skorzystajcie z nich jak najszybciej – to również pomoże dzieciom w przygotowaniach.

Do zobaczenia


ZAREZERWUJ PRZYJĘCIE W THE LITTLE GYM

Zaproszenie

REZERWUJ TERAZ, ŻEBY UNIKNĄĆ ROZCZAROWANIA!!
Wygląda na to, że długie zimowe wieczory ułatwiały rodzicom organizację czasu, mieliśmy ostatnio bardzo dużo rezerwacji przyjęć urodzinowych.

 

Terminy w marcu były zarezerwowane już od dawna, a terminy na kwiecień, maj, a nawet czerwiec zapełniają się już teraz. Jeżeli macie wybrany termin przyjęcia, nie czekajcie z rezerwacją, żeby uniknąć rozczarowania.

 

Więcej szczegółów na naszej STRONIE WWW i w BROSZURZE do pobrania.

 

Z przyjemnością odpowiemy na Wasze pytania. Jesteśmy dostępni pod numerem: 12 264 9401 lub 501 879 724 lub pod adresem: krakow@thelittlegym.eu.

 

The Little Gym Krakow Team


Ważne Daty marzec-lipiec 2018

TheLittleGym_KRAKOW_wazne_daty_03_07_2018

Tym razem przesyłamy Wam informację o tym, co przygotowujemy dla dzieci w nadchodzących miesiącach. Ważne Datyw załączniku - możecie wydrukować i powiesić na lodówce.
Nie możemy się doczekać na wszystkie te ważne wydarzenia i przeżywanie ich wspólnie z dziećmi!

WAŻNE_DATY