Translate

EN PL

blogHeader
Pomysły i porady od

The Little Gym 

 

Zajęcia Wakacyjne startują (3-10 lat)

TLG_Facebook_Post_Camps_Skill_Thrill_HandStand_Girl_800x800

13 - 17.08.2018 - W sercu dżunglii

 

20 - 24.08.2018 - Piraci, syreny i morskie przygody

 

zł70.00–zł95.00

 

 

Od poniedziłaku do piątku zapraszamy na zajęcia przygodowe prowadzone przez wyszkolonych instruktorów łączące zabawę i aktywności w specjalnie stworzonej sali gimnastycznej oraz warsztaty artystyczne.

 

ZAREZERWUJ MIEJSCE


DOŁĄCZ DO ZESPOŁU

TLG_Facebook_Post_Instructor_Beam_Walking_big-smile_Recruiting_800x800

The Little Gym® jest światowym liderem bazujących na gimnastyce programów, wspierających rozwój dzieci od 4 miesiąca do 12 roku życia. Ponad czterdziestoletnie doświadczenie, ogromna ilość badań i setki radosnych dzieci ukształtowały i ugruntowały nasze podejście. Nasza filozofia opiera się na założeniu, że stopniowa nauka w pozbawionym rywalizacji środowisku daje najlepsze rezultaty w rozwoju zdolności fizycznych, społecznych, emocjonalnych oraz potencjału intelektualnego, tak cennych w dzisiejszych czasach.

The Little Gym® opracował program nauczania, odpowiedni dla każdego etapu rozwoju dziecka, wypełniony ruchem, muzyką, nauką i zabawą. W każdej grupie wiekowej wykorzystujemy wiedzę zdobytą na poprzednich zajęciach. Każde dziecko, we własnym tempie, buduje i rozwija pewność siebie i poczucie własnej wartości oparte na kolejnych osiągnięciach.

The Little Gym® Krakow jest jedną z ponad 300 lokalizacji w 21 krajach na całym świecie.

Instruktor / Instruktorka
Miejsce pracy: Kraków

 

Poszukujemy:
Gimnastyczki/gimnastyka, instruktorki/a gimnastyki lub nauczycielki/a wf-u, dynamicznej, radosnej osoby realizującej się w pracy z dziećmi, chcącej dołączyć do zespołu The Little Gym Krakow w pełnym lub częściowym wymiarze godzin.

Nasi instruktorzy z wielką pasją prowadzą zajęcia ogólnorozwojowe, oparte na gimnastyce dla dzieci w wieku od 4 miesiąca do 12 roku życia. The Little Gym Krakow otwarte jest 7 dni w tygodniu przez cały rok.

Jeżeli jesteś ambitną osobą, lubiącą wymagającą pracę w dynamicznym środowisku, chcącą mieć realny, pozytywny wpływ na obecne i przyszłe życie dzieci, aplikuj!

Kwalifikacje:
gimnastyka
nauczanie
taniec
opieka nad dziećmi

Wymagany język:
polski
angielski

Czas rozpoczęcia pracy:
od zaraz

 

DOŁĄCZ DO ZESPOŁU


Ruszamy się z Pchełkami - Niemowlęta (4-10 miesięcy)

TLG_Facebook_Post_Bugs_Beam_Baby_ParentChild_800x800

Pewnie myślisz: moje dziecko nie potrafi jeszcze raczkować, po co mu zajęcia ruchowe?! Już tłumaczymy. Od urodzenia bardzo dużo dzieje się w małych główkach. Niemowlęcy mózg, jak gąbka, pochłania wszystko, czego doświadczają, a to z kolei tworzy podstawy ich funkcjonowania w życiu. Nasz program pogrupowany w Bloki Edukacyjne, jest tak zaprojektowany, żeby pomagać niemowlętom nabywać kolejne umiejętności potrzebne im na tym etapie rozwoju i wtedy, kiedy zaczną się samodzielnie poruszać. A dodatkowo, w czasie, kiedy Twoje dziecko, zafascynowane i radosne, będzie odkrywać nowe ruchy, kolory i dźwięki, Ty odkryjesz mięśnie ‘uśmiechowe’, o których nie miałeś pojęcia.

 

WYPRÓBUJ NAS - ZAREZERWUJ TERAZ


Ruszamy się z Pchełkami - Niemowlęta (4-10 miesięcy)

P1140901

W tym wieku przeciętne niemowle posiada świadomość otoczenia: hałasów, muzyki, ludzi itd. Ich mózg rozwija się niezwykle szybko, przyjmując i przetwarzająć ogromne ilości infor-macji. Dzieci w tym wieku najpierw uczą się jak przewracać się z pleców na brzuch i zaczynają odrywać swoją klatkę piersiową od ziemi (4-6 mies), próbują raczkować (7-9 mies) i wchodzą w okres nauki chodzenia (10-12 mies). Równocześnie z tymi milowymi dla rozwoju krokami, niemowlęta zaczynają ćwiczyć małą motorykę, taką jak sięganie po obiekty, machanie lub klaskanie rączkami.

 

• Zajęcia w grupie pozwalają dziecku oswoić się z innymi dziećmi oraz dorosłymi.
• Zajęcia dopasowane do muzyki, wprowadzają dziecko w świat rytmu, świadomości własnego ciała, języka oraz wielu innych aspektów rozwoju.

• Ćwiczenia dla dzieci z rodzicami wzmacniają mięśnie korpusu (torsu, ramion, nóg) i przygotowują dzieci do raczkowania i chodzenia.

• Zmodyfikowane, dopasowane do kolejnych etapów rozwoju dziecka zajęcia gimnastyc-zne rozwijają siłę, świadomość własnego ciała i jego układu względem przestrzeni oraz równowagę.

• Zajęcia z piłkami i bańkami wspomagają rozwój koordynacji ręka - oko.

 

WYPRÓBUJ NAS - ZAREZERWUJ TERAZ


Czas na refleksje i podziękowania

20180629_184832_Film1-02 (3)

Kończący się Sezon 2017/18 i Zapisy Priorytetowe skłoniły nas do refleksji. 

 

Aż trudno uwierzyć, jak wiele rodzin zapisanych na kolejny Sezon jest z nami od początku działalności The Little Gym w Krakowie, a to już szósty rok. Ogromne podziękowania dla Was! Dziękujemy za Wasze wsparcie, zaufanie, regularne wizyty każdego tygodnia. Możliwość uczestniczenia w Waszym życiu, obserwacji i wspierania rozwoju Waszych dzieci, przyglądanie się temu, jak rosną i zmieniają się Wasze rodziny, to dla nas wielki zaszczyt. Z wieloma z Was przyjaźnimy się w życiu prywatnym i bardzo doceniamy taki przywilej.

 

Dziękujemy również tym rodzinom, które są z nami od niedawna i również zadecydowały o kontynuacji zajęć w kolejnym Sezonie. 

 

Z każdego dziecka przychodzącego na zajęcia do TLG jesteśmy równie dumni i nieustannie staramy się, żeby przygoda każdego z osobna była równie rozwijająca.

 

Życzymy Wam fantastycznych wakacji, pełnych radości, wypoczynku i kolekcjonowania magicznych wspomnień. Do zobaczenia!!!

 

Oliwia i Graham Reece


Zajęcia Wakacyjne w The Little Gym Krakow (3-10 roku życia)

Super_Quest_Summer_Camps_2018_Flyer_PL_HR_Page_1

W sierpniu zapraszamy na dwa tygodnie Przygodowych Zajęć Wakacyjnych w The Little Gym Krakow. Od 13 do 24 sierpnia nasi świetnie wyszkoleni instruktorzy każdego dnia będą zabierać dzieci w magiczny świat wyobraźni, szczegółowo zaplanowanych aktywności i kreatywnej zabawy w naszym kolorowym, bezpiecznym i inspirującym otoczeniu.

Każdego dnia możecie wybrać zajęcia poranne, popołudniowe lub jedne i drugie. Będzie również czas na zjedzenie śniadania przed porannymi przygodami i lunchu pomiędzy zajęciami tak, żebyście mogli zostawiać dzieci z nami od 8.30, możecie je odbierać aż do godziny 17.00. 

Elastyczne opcje płatności pozwolą Wam wybrać opłaty za dowolne pół dnia, cały dzień lub wielokrotność dni ze zniżkami rosnącymi w miarę zwiększania ilości wykupionych zajęć. Ilość miejsc jest ograniczona, dlatego konieczna jest wcześniejsza rezerwacja. Im wcześniej zarezerwujecie miejsce, tym większa szansa na letnią zabawę w The Little Gym. Rezerwacji możecie robić podczas wizyty w TLG, mailowo (krakow@thelittlegym.eu) lub telefonicznie (12 264 9401; 501 879 724).

Niezależnie od pogody Zajęcia Wakacyjne w The Little Gym nie mają sobie równych!


Zgoda na otrzymywanie informacji od The Little Gym Krakow

HuggingSteadyHeads

Sezon 2017/18 zbliża się ku końcowi, ale chcielibyśmy pozostać z Wami w kontakcie. Możecie sami łatwo zdefiniować swoje preferencje dotyczące  informacji otrzymywanych od The Little Gym Krakow o Sezonie Letnim, Przyjęciach Urodzinowych i zajęciach w nowym Sezonie. Wasze dane zostają wyłącznie w posiadaniu The Little Gym, nie dzielimy się nimi z innymi organizacjami, a zdefiniowanie preferencji zajmie tylko chwilkę.

Zgoda na otrzymywanie informacji od The Little Gym Krakow


Oferta "First Minute" na Sezon 2018/19

Start_Strong_2016-2017_Facebook_Cover_Find_Your_Footing_sq

Zapisz się do programu przed końcem obecnego Sezonu, żeby dostać 10% zniżkę. Oferta wygasa 1 lipca 2018, przedpłata nie jest wymagana.


The Incredible Kids of The Little Gym

P1150252 (2)

Wielkie gratulacje dla wszystkich fantastycznych dzieci, które przychodziły na zajęcia do The Little Gym Krakow w tym Sezonie!!! 

Jeżeli nie mogliście uczestniczyć w ubiegłotygodniowym Tygodniu Świętowania Osiągnięć, możecie odebrać swój medal i dyplom podczas najbliższej wizyty w TLG.


Letnie Zajęcia dla Dzieci z Rodzicami 2018

BabyMomonWedge

Drodzy Rodzice,

Dziękujemy za bardzo pozytywną reakcję na naszą propozycję letnich Zajęć dla Dzieci z Rodzicami. Po konsultacjach z Wami, będziemy prowadzić zajęcia w środy i soboty rano. Na pierwsze zajęcia zapraszamy 9 lipca, sezon letni kończymy 26 sierpnia. Grafik oraz szczegóły dotyczące cen karnetów znajdziecie TUTAJ.

Karnety możecie kupić w TLG lub robiąc przelew bankowy. W środę 15 sierpnia NIE będzie zajęć ze względu na święto narodowe.


NOWOŚCI W SEZONIE 2018/19

TBPL

W nowym Sezonie (2018/19) sprzęt wThe Little Gym Krakow powiększy się o dodatkowy zestaw. Tych klika dodatkowych kształtów rozszerzy i tak już ogromną różnorodność konfiguracji sprzętu i wzbogaci nasz niesamowity program dzięki zwiększeniu doświadczeń i nauki dzieci. Może Wam się wydawać, że jest odpowiedni tylko dla programu Zajęć dla Dzieci z Rodzicami, ale jego wszechstronność ma zastosowanie nawet w programie Zajęć dla Uczniów, głównie dzięki możliwościom wykorzystania różnych jego konfiguracji do wzmacniania i pracy nad kondycją. Będziemy go używać we wszystkich programach dla nowych aktywności i wyzwań, a jego nowe, żywe kolory i unikalne kształty dodadzą nowego wyglądu naszemu dotychczasowemu zestawowi sprzętu na sali gimnastycznej. Testowaliśmy ten nowy zestaw podczas szkolenia w Londynie, na którym byliśmy w kwietniu i jesteśmy przekonani, ze dzieciom spodoba się tak, jak nam.


Tydzień Świętowania Osiągnięć

Murals_ShowWeek_portrait_orange_A4_PL

Podczas najbliższego tygodnia (18-24 czerwca) dzieci będą prezentować rodzicom, rodzeństwu, dziadkom, instruktorom oraz sobie wzajemnie wybrane umiejętności, których nauczyły się w The Little Gym. W nagrodę za osiągnięcia, będą na nie czekać dyplomy i medale.

 

Tak, jak pozostała część programu, również Tydzień Świętowania Osiągnięć opiera się na założeniu wzajemnego wspierania się oraz na braku rywalizacji wśród dzieci tak, żeby mogły w pełni cieszyć się ze swoich sukcesów i czuć dumę ze swoich osiągnięć.

 

Z punktu widzenia dzieci, najlepiej, żeby w tym tygodniu uczestniczyły w zajęciach w swojej stałej grupie. Jeżeli nie będzie to możliwe, prosimy o informację, która grupa tym razem bardziej Wam odpowiada.

 

Zgodnie z najnowszymi przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych, które weszły w życie 25 maja, robienie zdjęć i kręcenie filmów wymaga pisemnej zgody rodziców. Odpowiednie formularze będą dostępne na recepcji przed każdymi zajęciami, dlatego prosimy o wcześniejsze przybycie, żebyście mieli czas na wypełnienie formularza. Żadne zdjęcia lub filmy nie będą mogły zostać upublicznione bez zgody wszystkich rodziców w każdej z grup.

 

Kolejny Sezon pełen sukcesów w The Little Gym zbliża się ku końcowi, nie możemy się doczekać świętowania z dziećmi podczas naszego wyjątkowego Tygodnia Świętowania Osiągnięć.


Macie już Misia TLG?!

 

IMG_0869_copy1

Urocze misie do przytulania czekają na dzieci zapisywane na Sezon 2018/19podczas Zapisów Priorytetowych!


ZAPRASZMY DO SKORZYSTANIA Z PIERWSZEŃSTWA ZAPISÓW

TLG_PE_Early_Bird_Facebook_Blog_Girl_Jumping_Hoops_ArmsUp_800x800_PL

ZAPRASZMY DO SKORZYSTANIA Z PIERWSZEŃSTWA ZAPISÓW
Oferta wyłącznie dla Członków TLGK dostępna TUTAJ

Plan zajęć na Sezon 2018/19 dostępny TUTAJ

 

OGRANICZONA ILOŚĆ miejsc w grupach!

Nie zwlekaj, JUŻ DZIŚ ZRÓB REZERWACJĘ!

OFERTA KOŃCZY SIĘ 17.06.2018


Zapisy Priorytetowe na Sezon 2018-19

TLG_PE_Early_Bird_Facebook_Blog_Enrolment_Offers_800x800_PL

RANNY PTASZEK ŁAPIE ... OKAZJĘ!


Sezon 2017/18 w The Little Gym Krakow był dla nas fantastyczny, od września mieliśmy możliwość obserwować rozwój, postępy i rosnącą pewność ponad 500 dzieci! To dla nas przywilej być częścią ich dziecięcej podróży. Chcielibyśmy mieć taką możliwość również w kolejnym Sezonie, dlatego przygotowaliśmy dla Was ofertę Zapisów Priorytetowych.

Zapisy Priorytetowe na Sezon 2018/19 rozpoczniemy w piątek 1 czerwca. Od tego dnia do 17 czerwca 2018 Członkowie The Little Gym Krakow będą mieć, jedyną taką w Sezonie, możliwość zarezerwowania miejsc w najbardziej odpowiednich grupach, w najniższych możliwych cenach.

Popularność miejsc w grupach jest tak duża, że do 17 czerwca wyłącznie aktualni Członkowie będą mogli skorzystać z oferty Zapisów Priorytetowych. Po Wielkim Tygodniu Świętowania Umiejętności, który w tym Sezonie odbędzie się pomiędzy 18 a 24 czerwca, rezerwacja miejsc w grupach w kolejnym Sezonie zostanie otwarta dla wszystkich pozostałych Rodzin.

Żeby zarezerwować wybrane miejsce, wystarczy mieć aktualne członkowstwo i opłacić rezerwację miejsca w wybranej grupie, w wysokości 100 zł. od dziecka. Kolejne płatności rozpoczną się dopiero od września 2018.

Pod tym linkiem znajdziecie tymczasowy plan zajęć na nowy Sezon, a poniżej opcje płatności i związane z nimi zniżki.

Oliwia i Graham
The Little Gym Krakow

 

1 Płatność - 25% zniżki
 
2 Płatności - 20% zniżki
 
10 Rat - 15% zniżki
 
oraz 20% i 40% zniżki dla drugiego i każdego kolejnego dziecka


Przygotowania do Tygodnia Świętowania Osiągnięć

TLG_Photo_Session_2017_practice

Do Tygodnia Świętowania Osiągnięć zostało 10 tygodni, dlatego już teraz, w ramach Sesji Treningowych dla Przedszkolaków i Uczniów, będziemy ćwiczyć choreografie i przygotowywać się do tego wielkiego wydarzenia kończącego Sezon. Zachęcamy do korzystania z tej dodatkowej możliwości i przychodzenia na Sesje Treningowe, kiedy tylko to możliwe.

Prosimy o rezerwację miejsc mailowo lub wysyłając sms dzień przed lub w dniu sesji dla danej grupy wiekowej. Skontaktujemy się z Wami wyłącznie w przypadku braku miejsc.

Grafik Sesji Treningowych:

wtorki 16.00 – 16.45 – Uczniowie średniozaawansowani i zaawansowani (6-12 lat)

środy 16.00 – 16.45 – Świetni Kumple i Uczniowie początkujący (5-8 lat)

czwartki 16.00 – 16.30 – Pantery i Super Pantery (19-36 miesiąca życia)

piątki 16.15 – 17.00 – Zabawne Żabki i Wesołe Robaczki (3 i 4-latki)

 

Jeżeli nie macie możliwości korzystania z Sesji Treningowych, nic straconego, będziemy oczywiście przygotowywać dzieci do Tygodnia Świętowania Osiągnięć podczas zajęć. Jeżeli macie jakieś zaległe zajęcia do odrabiania, skorzystajcie z nich jak najszybciej – to również pomoże dzieciom w przygotowaniach.

Do zobaczenia


ZAREZERWUJ PRZYJĘCIE W THE LITTLE GYM

Zaproszenie

REZERWUJ TERAZ, ŻEBY UNIKNĄĆ ROZCZAROWANIA!!
Wygląda na to, że długie zimowe wieczory ułatwiały rodzicom organizację czasu, mieliśmy ostatnio bardzo dużo rezerwacji przyjęć urodzinowych.

 

Terminy w marcu były zarezerwowane już od dawna, a terminy na kwiecień, maj, a nawet czerwiec zapełniają się już teraz. Jeżeli macie wybrany termin przyjęcia, nie czekajcie z rezerwacją, żeby uniknąć rozczarowania.

 

Więcej szczegółów na naszej STRONIE WWW i w BROSZURZE do pobrania.

 

Z przyjemnością odpowiemy na Wasze pytania. Jesteśmy dostępni pod numerem: 12 264 9401 lub 501 879 724 lub pod adresem: krakow@thelittlegym.eu.

 

The Little Gym Krakow Team


Ważne Daty marzec-lipiec 2018

TheLittleGym_KRAKOW_wazne_daty_03_07_2018

Tym razem przesyłamy Wam informację o tym, co przygotowujemy dla dzieci w nadchodzących miesiącach. Ważne Datyw załączniku - możecie wydrukować i powiesić na lodówce.
Nie możemy się doczekać na wszystkie te ważne wydarzenia i przeżywanie ich wspólnie z dziećmi!

WAŻNE_DATY


O czym Ptaszki ćwierkają

fullsizeoutput_806

Rodzice Ptaszków, 
W tym tygodniu możecie przynieść na zajęcia ulubioną książeczkę Waszego Ptaszka, może też być kilka książeczek. Będziemy ćwiczyć aktywne czytanie i opowiemy Wam o tym, dlaczego jest istotne już na tak wczesnym etapie rozwoju.

​Pamiętajcie, jeżeli tylko macie możliwość, czekamy na Was dwa razy w tygodniu. Ptaszki są​ nieustannie w ruchu, wspina​ją​ się i zwiedza​ją​ wszystko w zasięgu wzroku. ​Specjalnie dla nich tworzymy co tydzień inne, wyjątkowe otoczenie, w którym Mali Odkrywcy poznają innych, wzmacniają małe ciałka i rozwijają koordynację ruchów. Każde nowe odkrycie ​to dla​ Was​ duma i ​uśmiech​, dla dzieci​ pewność siebie, a dla nas ogromna satysfakcja​.

D​o zobaczenia!


Wesołych Świąt

Happy Christmas

Wszystkim, i dużym i małym, życzymy radosnych Świąt pełnych miłości, spokoju i .... ZABAWY!!!

 

Zespół The Little Gym

 

The Little Gym Krakow będzie ponownie otwarte 2 stycznia 2018, żeby rozpocząć kolejny rok pełen Zabawy na Serio.


Dookoła Świata z Mikołajem

Picture2

Świąteczne zajęcia kostiumowe
18 - 23 grudnia

W ostatnim tygodniu zajęć przed przerwą świąteczną The Little Gym Krakow przemieni się w Magiczną, Zimową Krainę.

Świąteczne kostiumy lub akcenty strojów dzieci i rodziców mile widziane. Zajęcia będą się odbywać zgodnie ze stałym grafikiem.

Przypominamy, że pomiędzy 24 grudnia, a 1 stycznia The Little Gym Krakow będzie zamknięte.
Jeżeli Wasze zajęcia przypadają w niedzielę 24.12, zapraszamy do rezerwacji miejsc w ciągu tygodnia Zajęć Świątecznych.


Jeszcze nie jest za późno, żeby dołączyć do Zabawy na Serio!

Not too late

Jeszcze nie jest za późno, żeby dołączyć do The Little Gym Krakow w Sezonie 2017/18. Zostało kilka wolnych miejsc w naszym programie zajęć ogólnorozwojowych opartych na gimnastyce dla dzieci od 4 miesiąca do 12 roku życia. Zajęcia prowadzimy po polsku i po angielsku.

Rezerwacja zajęć próbnych:

Zarezerwuj teraz


Plac Budowy

Construction Site

Już w poniedziałek rozpoczynamy nowy Blok Edukacyjny. Przez najbliższe 4 tygodnie sala gimnastyczna będzie placem budowy, na którym Przedszkolaki (3-5 lat) będą „ruszać głową, zanim ruszą sobą”, maluszki na zajęciach dla Dzieci z Rodzicami (4-36 miesiąca) będą doświadczać zmian wysokości i kierunków, a Uczniowie (6-12 lat) będą doskonalić różnicowanie tempa w zależności od wymagań konkretnego ćwiczenia … to doskonała kontynuacja Potwornie Zabawnych Zajęć Halloweenowych.


Pierwsze Halloween w The Little Gym!

First Halloween

Drodzy Rodzice,

Ze względu na środowe święto, postanowiliśmy stworzyć dodatkowe zajęcia specjalnie dla Pchełek (4-9 miesiąca życia), żeby nie ominęła ich zabawa Halloween’owa w The Little Gym. Na te dodatkowe, wyjątkowe Wesołe Halloween zapraszamy w czwartek 2 listopada o godzinie 14.00 wszystkie Pchełki – niezależnie od tego, czy już chodzą na nasze stałe Pchełkowe zajęcia, czy są młodszym rodzeństwem dzieci w naszym programie.

 

O magiczne Halloween i specjalną zabawę w tym tygodniu będą dbać Dobre Duszki i przyjazne zwierzątka. Jeżeli masz maluszka w wieku od 4 do 9 miesiąca życia, dołącz do naszej Halloween’owej zabawy kostiumowej.

Prosimy o potwierdzenie obecności na Wesołym Halloween. Nie możemy się doczekać na te specjalne zajęcia dla uroczych Pchełek i ich Rodziców!

Do zobaczenia!


POTWORNIE ZABAWNE ZAJĘCIA!

TheLittleGym_Halloween_2017_Facebook_image_800x800_no-text

Od poniedziałku 30.10 do niedzieli 5.11 The Little Gym Krakow będzie ociekać … jeszcze większą radością, a nasz stały program, zastąpią POTWORNIE ZABAWNE ZAJĘCIA! O magiczne Halloween i specjaln​ą dostosowan​ą​ do wieku  zabawę, będą w tym tygodniu dbać Dobre Duszki, Czarownice i inne istoty. Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci i rodziców do udziału w tych wyjątkowych zajęciach. Jeżeli macie ochotę dołączyć do nas i również całkowicie lub częściowo przeistoczyć się w mniej lub bardziej mroczne, halloween’owe postaci, będzie nam strasznie miło J 

 

Potwornie Zabawne Zajęcia będą się odbywać zgodnie ze stałym planem. Ze względu na święto 1 listopada, w środę TLGK będzie nieczynne, dlatego dzieci, których zajęcia przypadają w środy, zachęcamy do przełożenia wizyty na inny dzień tego tygodnia. W tym tygodniu nie będzie Sesji Treningowych.

 

Do zobaczenia!!!!


The Little Gym Krakow obchodzi dzisiaj 5 urodziny!!!!

5 year birthday

Dziękujemy The Little Gym Europe, naszym rodzinom, przyjaciołom i zespołowi instruktorów (byłym i obecnym) za pomoc w tworzeniu wyjątkowego miejsca dla dzieci. Przed nami kolejne lata pełne pasji i Zabawy na Serio!

Oliwia i Graham


Muzyka w The Little Gym

BoyHoldingShakers

Czy wiecie, że przez ponad 40 lat The Little Gym International pisze i nagrywa

muzykę do wszystkich naszych programów?! Każda grupa wiekowa w każdym

tygodniu sezonu ma przypisaną unikalną listę utworów z instrukcjami skupiającą się

na fizycznym, poznawczym, społecznym i emocjonalnym rozwoju dzieci oraz z

muzyką w tle ilustrującą zajęcia, sprawiającą, że są pełne zabawy i jeszcze bardziej

stymulujące.

Muzyka z instrukcjami nagrana jest w języku angielskim, dlatego dzieci dodatkowo

mają kontakt z tym językiem podczas zajęć, co jest dodatkową korzyścią w krajach,

w których angielski nie jest językiem ojczystym.

Muzyka The Little Gym pomaga w wielowymiarowym rozwoju dzieci podczas zajęć,

ponieważ stymuluje wyobraźnię, ruch i zdolności poznawcze każdego z nich.