EN PL

blogHeader

BEZPIECZEŃSTWO I ZACHOWANIE DZIECI W LOBBY

PhotoGrid_1506340324377

Drodzy Rodzice,

Jednym z naszych głównych celów jest to, żeby każda Wasza wizyta w The Little Gym była bardzo przyjemna, pełna radości i zabawy, a także bezpieczna. Żeby to osiągnąć musimy polegać na rodzicach i Waszej opiece W LOBBY nad dziećmi spędzającymi tu czas przed lub po zajęciach lub czekającymi na rodzeństwo. Wiemy jakim wyzwaniem jest pozytywne zaangażowanie dzieci, dlatego podpowiadamy, jak to zrobić:

  • Zachęćcie dzieci do zabawy przy tablicy magnetycznej, żeby rozwijać ich kreatywność oraz umiejętność liczenia i pisania. Po dodatkowe kształty, cyferki i literki zapraszamy do recepcji.

  • Przynieście ze sobą kolorowanki, zadanie domowe, klocki i bawcie się razem.

  • Przynieście ze sobą ulubioną książkę dziecka i czytajcie razem lub przygotujcie audiobook na swoim telefonie.

  • Wykorzystajcie czas na wspólną przekąskę.

  • Grajcie w gry - bawcie się cyframi, literami, ćwiczcie pamięć 

  • dziecka, grajcie w kółko-krzyżyk, statki itd.

Prosimy, nie przynoście zabawek strzelających, mogących spowodować zagrożenie dla pozostałych dzieci i dorosłych w lobby oraz zabawek hałaśliwych, które mogą przeszkadzać innym dzieciom, dorosłym i zespołowi TLG.

Prosimy również, nie pozwalajcie dzieciom na samodzielne korzystanie z eksprersu do kawy i nadzorujcie dzieci podczas używania dystrybutora wody. Samodzielne używanie ich przez dzieci zagraża bezpieczeństwu ich i innych w pobliżu i powoduje ogromny bałagan.

 

Dziękujemy za pomoc!


Comments

Security Check
Please enter the text below
CaptchaImage
Can't read text above? Try another text.