Translate

EN PL

Practice makes progress_header_copy
The Little Gym® Europe

List od Dyrektora Zarządzającego


   
Każde dziecko jest inne i niepowtarzalne, ale wszystkie dzieci mają jedną wspólną cechę - potencjał.

The Little Gym to miejsce, w którym uwalniamy potencjał. Nasza misja to pomaganie dzieciom w rozwijaniu ich życiowych umiejętności, przydatnych w szkole, wśród rodziny, przyjaciół, czy wtedy, kiedy uprawiają sport, albo w późniejszym, dorosłym życiu.  

Wierzymy w to, że nauka przez zabawę ma w sobie wielką moc. Jeżeli oczy twojego dziecka błyszczą za każdym razem, kiedy jest w The Little Gym, wtedy dzieje się coś wyjątkowego. To wtedy właśnie dzieci rozkwitają a instruktorzy widzą, że to co robią ma sens.

Wierzymy również w to, że zabawa powinna zawierać odrobinę poważnych elementów i dlatego nazywamy naszą - Zabawą Na Serio. Nasz wyjątkowy program jest opracowany przez międzynarodowych ekspertów w dziedzinie rozwoju dzieci, wypróbowany i przetestowany, udoskonalany i dopracowywany od ponad 40 lat.

Poprzez program Zabawy Na Serio, pomagamy dzieciom pokochać samych siebie. Uczymy ich jak podejmować wymierne ryzyko, kiedy są przestraszone. Pomagamy zabierać głos, kiedy są nieśmiałe. I uczymy ich poczucia własnej wartości. Wychowujemy, akceptujemy, zachęcamy i łączymy.

W tym samym czasie, te dzielne, cudowne, roześmiane dzieci budują fizyczną siłę, koordynację i umiejętności motoryczne. Uczą się jak stawić czoła przejściu po wysokiej równoważni, kontrolować swoje ciało w przewrocie, budować siłę, kiedy stoją na rękach i ze zdumieniem odkryć, że tak, umieją to robić!

Nasze kluby nie funkcjonowałyby tak wspaniale bez ich wspaniałych właścicieli i instruktorów. Mamy ponad 300 instruktorów i właścicieli prowadzących 45 placówek w całej Europie. Nasz program jest opracowany na światowym poziomie, ale to właśnie sposób w jaki realizują go właściciele oraz instruktorzy każdego dnia, czyni go wyjątkowym.

Dla właścicieli placówek, The Little Gym to nie tylko przedsięwzięcie biznesowe - to wybór sposobu na życie. Każdy właściciel The Little Gym potrafi opowiedzieć historię o tym, jaki potencjał The Little Gym w nich wyzwoliło. Kilku z naszych właścicieli zaczynało jako instruktorzy w The Little Gym. Wielu z nich doświadczyło The Little Gym jako rodzice przychodzący z dziećmi na zajęcia, których zaraziła nasza pasja i wizja i zapragnęli podzielić się filozofią The Little Gym z dziećmi na świecie.

The Little Gym będzie nadal rozwijać się w Europie, ale tylko wtedy, kiedy znajdziemy więcej odpowiednich ludzi, takich, których pasjonuje rozwój i wychowywanie następnych pokoleń oraz potrafią sprawiać, że u dzieci pojawia się ten błysk w oku.

I nigdy nie idziemy na kompromis. Z potencjałem nie da się iść na kompromis … trzeba go uwolnić!


 ornament-bubbles

Alexander de Wit
Założyciel i Prezes
The Little Gym Europe
  
  
ornament-pre-k-gym