Translate

EN PL

blogHeader
Pomysły i porady od

Actualności

5,4,3,2,1...Nowy Rok, Nowy Grafik


Życzenia Noworoczne!

Wszystkim rodzinom życzymy wspaniałego Nowego Roku, pełnego radości, zdrowia i Zabawy na Serio!

Wesołych Świąt życzy The Little Gym

Po fantastycznej zabawie gwiazdkowej pozostało nam jeszcze życzyć Wam cudownych, rodzinnych Świąt! Do zobaczenia w Nowym Roku!

Zabawa Gwiazdkowa!!!

TheLittleGym_Facebook_Post_Christmas_Party_2017_800x800 (1)

Drodzy Rodzice,

W wtorek 18.12 i w czwartek 20.12 wyłącznie dla naszych Członków, The Little Gym Krakow przemieni się w Zimową Krainę, żebyśmy wspólnie z Wami mogli poczuć atmosferę zbliżających się Świąt.

 

Wtorkowa zabawa będzie trwała od godziny 17.00 do 19.30 i jest przeznaczona dla dzieci do 4 roku życia. Czwartkowa, w tych samych godzinach – dla dzieci od 4 roku. Bardzo prosimy o przestrzeganie tych przedziałów wiekowych.

 

Renifery, elfy i świąteczne zabawy pomogą dzieciom i rodzicom poczuć magię Świąt. Zachęcamy, żebyście założyli kostiumy, żeby dopełnić tę magię.

 

Jeżeli chcecie wziąć udział w tej wyjątkowej zabawie, prosimy o zapisanie się na listę podczas najbliższej wizyty w TLG. I jeżeli jeszcze nie mieliście okazji, prosimy o wypełnienie formularza i wyrażenie zgody na fotografowanie. Zdjęcia będziemy zamieszczać na naszej stronie internetowej i mediach społecznościowych. Formularze dostępne są w TLG i ONLINE.

 

Jeżeli jesteście zapisani na wtorkowe lub czwartkowe zajęcia, skontaktujcie się z nami, żeby przełożyć je na inny termin.

 

Nie możemy się doczekać na Świąteczną Zabawę na Serio w The Little Gym Krakow z Wami!!!


Black Friday - oferta weenekdowa The Little Gym Krakow!

TLG_SM_Blog_Post_Black_Friday_460x460

23, 24 lub 25 listopada zarezerwuj wyjątkowe przyjęcie urodzinowe w wybranym terminie przed końcem czerwca 2019 r. i zyskaj 200 zł zniżki w ramach naszej oferty weekendowej Black Friday.

 

Jeżeli chcesz wiedzieć więcej na temat naszych fantastycznych przyjęć urodzinowych, opowiedzą Ci o nich inni rodzice:

 

"NAJLEPSZE MIEJSCE NA URODZINY !!!! ! namówiłam cała rodzinkę i znajomych aby przyszli w strojach sportowych. Wszyscy dołaczyli do dzieci i wszyscy bawili się jak dzieci! trudno powiedzieć czy duzi czy mali mieli więcej radości. kto ostatnio fikał koziołki ? ZABAWA NA 102 !"

 

"Z wielką radością mogę polecić przyjęcia urodzinowe w The Little Gym.
Patrząc na roześmiane buzie dzieci, wiem że to była bardzo dobra decyzja."

 

"Urządziliśmy w The Little Gym przyjęcie urodzinowe dla syna. Dzieci świetnie się bawiły i wszystko było bardzo dobrze zorganizowane. W pakiecie zaoferowano: kolorowe zaproszenia, opiekę 2 animatorów/trenerów, sałatkę owocową i soki dla dzieci, kawę/herbatę dla rodziców. Synek dostał w prezencie pamiątkową koszulkę. Wspominamy uroczystość bardzo miło, bo wszyscy się mogli zrelaksować - nawet krojeniem tortu nie musiałam się martwić, gdyż zrobiono to za mnie. W The Little Gym jest dużo przestrzeni, zarówno dla dzieci, jak i oczekujących na nie rodziców. Obsługa jest przyjazna i uśmiechnięta. Na pewno jeszcze tam wrócimy!"

 

"Polecam rodzicom to miejsce, szczególnie na przyjęcia urodzinowe. Moc atrakcji dla dzieci, przesympatyczni opiekunowie i pełen profesjonalizm. Dziękujemy za dzisiaj:-)"

 

"Dziękujemy za wspaniałe przyjęcie urodzinowe naszej córy!!!"

 

ZAREZERWUJ TERAZ


PODARUJ MAGIĘ NAUKI W TE ŚWIĘTA!

TLG_Facebook_Post_Christmas_Tree_White_Illustrations_2018_800x800

PODARUJ MAGIĘ NAUKI W TE ŚWIĘTA Z VOUCHEREM THE LITTLE GYM

 

Święta już niedługo. Bywa, że to bardzo stresujący czas dla dorosłych, chcących podarować dzieciom prezenty, które sprawią im najwięcej radości. Badania wskazują, że dzieci nie potrzebują niezliczonej ilości zabawek, mimo że z pewnością twierdzą inaczej. W rzeczywistości dzieci, które mają mniej zabawek stają się o wiele bardziej kreatywne, a duża ilość zabawek okazuje się niekorzystna dla nich. Więcej na ten temat w ARTYKULE.

 

Nie wszyscy być może wiedzą, że The Little Gym oferuje vouchery podarunkowe, które mogą być świetnym prezentem świątecznym! Nasze dostosowane do wieku aktywności to Zabawa na Serio! Używamy aktywności fizycznej, muzyki, nauki i zabawy, żeby pielęgnować proces dziecięcego rozwoju umiejętności i wzmacniania ich pewności siebie. Dzieci robią postępy w indywidualnym tempie w trakcie zabawy budując swoją pewność siebie w miarę rozwoju umiejętności.

 

TUTAJ dowiesz się więcej o grupach wiekowych i zajęciach w The Little Gym.

 

Vouchery są dostępne na określoną ilość zajęć, albo na określoną kwotę, która może być wykorzystana na zajęcia, przyjęcia urodzinowe, zajęcia wakacyjne lub produkty TLG.

Jeżeli potrzebujesz więcej informacji dotyczących voucherów upominkowych, jesteśmy do Twojej dyspozycji podczas Waszej wizyty w TLG. Jeżeli jeszcze nie znasz TLG, skontaktuj się z nami pod numerami: 122649401 or 501879724 lub mailowo:  krakow@thelittlegym.eu.


Superbohaterowie w The Little Gym Krakow!

Wszystkie dzieci mogą być superbohaterami w The Little Gym Krakow. Mati i Tereska pokazują kilka ćwiczeń superbohaterów z programu dla Uczniów z ubiegłego tygodnia!

Zajęcia odbywają się bez przerwy!

Wyprobuj Nas 2

11 i 12 listopada zajęcia odbywają się zgodnie ze stałym grafikiem. To świetna okazja, żeby wypróbować The Little Gym i dowiedzieć się, co mamy Wam do zaproponowania na zbliżające się zimowe miesiące.

 

ZAREZERWUJ ZAJĘCIA PRÓBNE


WSPOMNIENIA HALLOWEENOWE

IMG_3798x

Mamy już dla Was niesamowite zdjęcia Olivki Batorskiej Tolula, które robiła podczas naszego poniedziałkowego i środowego Halloween 29 i 31 października.

Poniżej linki do albumów. Możecie je obejrzeć po wpisaniu hasła: TLG, a dokładne instrukcje wyboru i dostępu do nich powyżej zdjęć w każdej z galerii.

Olivka Batorska Tolula dziękujemy Ci serdecznie za zatrzymanie dla nas tych wyjątkowych chwil. A Wam, Rodzice dziekujemy za obecność na naszych przyjęciach Halloweenowych oraz za wysiłek włożony w kostiumy Was wszystkich i straszszszsznie wyjątkową atmosferę, którą pomogliście nam stworzyć dla dzieci. My już nie możemy się doczekać kolejnego Halloween!!!

PONIEDZIAŁEK 29.10

ŚRODA 31.10

 


Nowy Blok Edukacyjny!

TLG_Facebook_Post_Hulahoops-Boy_Pre-School_800x800

Drodzy Rodzice,

Po świętowaniu Halloween i przerwie w zajęciach 1 listopada, od dzisiaj wracamy do stałego grafiku, zgodnie z którym zajęcia już bez przerw i zmian, będą się odbywać aż do Świąt Bożego Narodzenia.

Od poniedziałku zaczynamy nowy Blok Edukacyjny we wszystkich grupach wiekowych. W młodszych grupach będziemy się skupiać na "poruszaniu umysłów" w trakcie ruchu fizycznego, wplatając wyjątkową dawkę wyobraźni w zabawy, gry  i ćwiczenia gimnastyczne.

Dzieci w najstarszej grupie będą się koncentrować na istocie energii i gracji w wykonywanych ćwiczeniach w trackie Bloku Edukacyjnego, który nazwaliśmy "Skoki Napięcia".

Nie możemy się doczekać nowej odsłony Zabawy na Serio. Do zobaczenia!


Zarezerwuj pierwsze zajęcia gimnastyczne dla swojego Dziecka

TLG_Facebook_Post_Girl_Bar_PrimarySchool_800x800

Czy Twoje dziecko chce się nauczyć stania na rękach, gwiazdy albo salta w tył? Wypróbuj Zajęcia dla Uczniów (od 6 do 12 roku życia) w The Little Gym, które pomagają dzieciom nie tylko w doskonaleniu umiejętności fizycznych, ale również wspomagają ich pewność siebie, pozytywnie wpływają na poczucie własnej wartości i ogólne samopoczucie.


Pozbawione rywalizacji środowisko wypełnione jest zabawą, ale cel zajęć jest poważny – wspomaganie ogólnego rozwoju dzieci przez ruch i gimnastykę zgodnie z naszą wyjątkową metodą The Little Gym.


Kliknij w link poniżej, żeby zarezerwować zajęcia próbne: ZAREZERWUJ TERAZ


Zarezerwuj pierwszą Przygodę dla Twojego Przedszkolaka

TLG_Facebook_Post_Beam-Boy_Instructor_Pre-School_800x800

Może wypróbujesz nasze, stworzone przez ekspertów, Zajęcia dla Przedszkolaków (od 3 do 5 lat) wspomagające ich intelektualny, emocjonalny, fizyczny i społeczny rozwój. Pozbawione rywalizacji środowisko wypełnione jest zabawą, ale cel zajęć jest poważny – wspomaganie ogólnego rozwoju dzieci przez ruch i gimnastykę zgodnie z naszą wyjątkową metodą The Little Gym.


Kliknij w link poniżej, żeby zarezerwować zajęcia próbne: ZAREZERWUJ TERAZ


Zarezerwuj próbne Zajęcia dla Dzieci z Rodzicami

TLG_Facebook_Post_Bugs_Beam_Baby_ParentChild_800x800_copy

Może wypróbujesz nasze niepowtarzalne Zajęcia dla Dzieci z Rodzicami (pomiędzy 4, a 36 miesiącem życia)?

 

Masz wpływ na intelektualny, emocjonalny, fizyczny i społeczny rozwój swojego dziecka w czasie zajęć wypełnionych bodźcami mutli-sensorycznymi. To również okazja do spędzenia czasu z innymi rodzicami, których dzieci są na tym samym etapie rozwoju, dzielenia się z nimi swoimi wyzwaniami i radościami. Kliknij w link poniżej, żeby zarezerwować zajęcia próbne: ZAREZERWUJ TERAZ


Jeszcze nie jest za późno, żeby do nas dołączyć

channelEnergy_A_Few_Spots_Left_polish

Ponad 250 rodzin jest już zapisanych na zajęcia w tym sezonie, ale mamy jeszcze kilka wolnych miejsc dla dzieci w wieku od 4 miesiąca do 12 roku życia.

Zarezerwuj zajęcia próbne klikając w LINK poniżej i sprawdź sam, jak wiele korzyści ma dla dzieci nasz program. Dla osób, które dołączą do programu w dniu zajęć próbnych, 10% zniżki!


Halloween w The Little Gym

TheLittleGym_Halloween_2017_Facebook_image_800x800_no-text_copy

Drodzy Rodzice,

W poniedziałek 29.10 i w środę 31.10 The Little Gym Krakow będzie ociekać … jeszcze większą radością podczas potwornie zabawnego Halloween, wyłącznie dla naszych Członków.

 

Poniedziałkowa zabawa będzie trwała od godziny 17.00 do 19.30 i jest przeznaczona dla dzieci do 4 roku życia. Środowa, w tych samych godzinach – dla dzieci od 4 roku. Bardzo prosimy o przestrzeganie tych przedziałów wiekowych.

 

O magiczne Halloween i specjalną, dostosowaną do wieku zabawę, będą w tym tygodniu dbać dobre duszki, chochliki, czarownice i inne istoty, a fotograf będzie uwieczniał Wasze niezapomniane chwile i fantastyczne kostiumy.

 

Jeżeli chcecie wziąć udział w tej wyjątkowej zabawie, prosimy o wypełnienie formularza i wyrażenie zgody na fotografowanie. Zdjęcia będziemy zamieszczać na naszej stronie internetowej i mediach społecznościowych. Po wypełnieniu formularza, prosimy o zapisanie się na listę podczas najbliższej wizyty w TLG. Formularze dostępne są w TLG i online: https://krakow.thelittlegym.eu/czonkowie-zgoszenie-zgoda

 

Jeżeli jesteście zapisani na poniedziałkowe lub środowe popołudniowe zajęcia, skontaktujcie się z nami, żeby zarezerwować inny termin na odrobienie swoich zajęć.

 

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci i rodziców do udziału w tych wyjątkowych zajęciach. Jeżeli macie ochotę całkowicie lub częściowo przeistoczyć się w mniej lub bardziej mroczne, halloween’owe postaci, będzie nam strasznie miło J Nie możemy się doczekać na potwornie zabawne Halloween z Wami!!!


Czego spodziewać się po Zabawnej Żabce lub Wesołym Robaczku

Dla rodziców 3-latków, prawie 3-latków i starszych dzieci, które przychodzą lub chcą przyjść na zajęcia do The Little Gym Krakow. Link do filmu pokazuje, czego można się spodziewać po 3 i 4-latkach, które samodzielne uczestniczą w zajęciach w The Little Gym. Film dostępny jest jedynie w języku angielskim, ale jesteśmy do dyspozycji tych rodziców, którzy potrzebują uzupełnienia informacji z filmu, żeby jak najlepiej przygotować Was i poinformować, czego możecie się spodziewać, zwłaszcza na początku.

Kliknij na zdjęcie, żeby dowiedzieć się więcej o zespole TLG Krakow

PhotoGrid_1536832365940


Dzień Otwarty - czy masz Pchełkę?

Bugs_Boost_GetMovingSocial_group_1400x1400_PL

Schedule · Wednesday, September 12 
9:15 AM - 10:00 AM
Wytamy w The Little Gym / Welcome to The Little Gym 
10:00 AM - 11:00 AM
Zajęcia próbne dla Pchełek / Introductory Bugs Class
11:00 AM - 12:30 PM
Spotkanie po zajęciach / Post-class Mixer

 

Jeżeli jesteś mamą maluszka poniżej 10 miesiąca życia lub wkrótce będziesz mamą, serdecznie zapraszamy na przedpołudnie dla mam i maluszków, pyszne przekąski i napoje oraz możliwość skorzystania z darmowych zajęć dla Rodziców z Dziećmi w naszej grupie Pchełek. Towarzystwo cudwnych mam i maluszków w podobnym wieku oraz świetna zabawa gwarantowane! Tatusiowie również mile widziani!

 

SIGN UP


Zajęcia startują już za chwilę

Classes_Start_Soon_PL_SQ

Drodzy Rodzice,

Przypominamy, że nowy sezon w The Little Gym rozpoczyna się 27 sierpnia.

 

Jeżeli chcecie otrzymywać newslettery i wiadomości dotyczące zajęć, przyjęć urodzinowych i wydarzeń specjalnych, prosimy o wyrażenie zgody przy pomocy formularza.  

 

Czekamy na Wasze telefony pod numerami: 12 264 94 01 i 501 879 724 lub maile, jeżeli macie pytania dotyczące zajęć w nadchodzącym sezonie.

Pozdrawiamy serdecznie,


Zajęcia Wakacyjne startują (3-10 lat)

TLG_Facebook_Post_Camps_Skill_Thrill_HandStand_Girl_800x800

13 - 17.08.2018 - W sercu dżunglii

 

20 - 24.08.2018 - Piraci, syreny i morskie przygody

 

zł70.00–zł95.00

 

 

Od poniedziłaku do piątku zapraszamy na zajęcia przygodowe prowadzone przez wyszkolonych instruktorów łączące zabawę i aktywności w specjalnie stworzonej sali gimnastycznej oraz warsztaty artystyczne.

 

ZAREZERWUJ MIEJSCE


DOŁĄCZ DO ZESPOŁU

TLG_Facebook_Post_Instructor_Beam_Walking_big-smile_Recruiting_800x800

The Little Gym® jest światowym liderem bazujących na gimnastyce programów, wspierających rozwój dzieci od 4 miesiąca do 12 roku życia. Ponad czterdziestoletnie doświadczenie, ogromna ilość badań i setki radosnych dzieci ukształtowały i ugruntowały nasze podejście. Nasza filozofia opiera się na założeniu, że stopniowa nauka w pozbawionym rywalizacji środowisku daje najlepsze rezultaty w rozwoju zdolności fizycznych, społecznych, emocjonalnych oraz potencjału intelektualnego, tak cennych w dzisiejszych czasach.

The Little Gym® opracował program nauczania, odpowiedni dla każdego etapu rozwoju dziecka, wypełniony ruchem, muzyką, nauką i zabawą. W każdej grupie wiekowej wykorzystujemy wiedzę zdobytą na poprzednich zajęciach. Każde dziecko, we własnym tempie, buduje i rozwija pewność siebie i poczucie własnej wartości oparte na kolejnych osiągnięciach.

The Little Gym® Krakow jest jedną z ponad 300 lokalizacji w 21 krajach na całym świecie.

Instruktor / Instruktorka
Miejsce pracy: Kraków

 

Poszukujemy:
Gimnastyczki/gimnastyka, instruktorki/a gimnastyki lub nauczycielki/a wf-u, dynamicznej, radosnej osoby realizującej się w pracy z dziećmi, chcącej dołączyć do zespołu The Little Gym Krakow w pełnym lub częściowym wymiarze godzin.

Nasi instruktorzy z wielką pasją prowadzą zajęcia ogólnorozwojowe, oparte na gimnastyce dla dzieci w wieku od 4 miesiąca do 12 roku życia. The Little Gym Krakow otwarte jest 7 dni w tygodniu przez cały rok.

Jeżeli jesteś ambitną osobą, lubiącą wymagającą pracę w dynamicznym środowisku, chcącą mieć realny, pozytywny wpływ na obecne i przyszłe życie dzieci, aplikuj!

Kwalifikacje:
gimnastyka
nauczanie
taniec
opieka nad dziećmi

Wymagany język:
polski
angielski

Czas rozpoczęcia pracy:
od zaraz

 

DOŁĄCZ DO ZESPOŁU